reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jazda na czterech kółkach czyli wątek wózkowy

reklama
Priincesseczka dołącz na fb do grupy Valco Love to sobie poczytasz więcej opinii. Co jakiś czas robią tam testy. Wysyłają wózek po wpłaceniu kaucji zwrotnej chyba 60% wartości, na 10 dni, i możesz sobie potestować i odesłać lub kupić go ze zniżką -25%. Akurat jak ja potrzebowałam to testów nie było, ale widziałam niedawno, że znowu ruszyły.
 
Dziewczyny te foteliki 0-13 używa się rzeczywiście do wagi 13kg,czy szybciej przechodzi się na te większe ?
 
Milagros moj Julek wazy teraz niecale 13 kg. Nie wyobrazam sobie go wozic w nosidelku ;)

Jestem w 30. tygodniu ciąży <3
 
Milagros dopóki głowa nie wystaje to można wozić w tym pierwszym foteliku. W sumie taka jest zasada we wszystkich fotelikach. Najczęściej przechodzi się około roku jak dziecku nie wygodnie może w kurtce czy coś, ale jeśli nie planujesz kupować następnego fotelika do jazdy tyłem, to dobrze, żeby jednak przynajmniej 14-15 miesięcy miało dziecko przy przesiadce. Teraz są takie zalecenia, żeby dziecko przynajmniej tyle jeździło tyłem. My Zuze przesadziliśmy jak miała 14 miesięcy, ale jeszcze mogłaby jeździć, choć jest wysoka jak na swój wiek, ale jej pierwszy fotelik akurat miał regulowany zagłówek. No, ale w sumie i tak przesadziłam ją do fotelika tyłem, więc tu jakiejś różnicy to nie robiło.
 
Wydaje mi się ze tez tyłem. Tzn wydawało mi się ze każdy następny jest później tyłem też, hehehe :-)
 
Na feedo foteliki Cabrio fix za 475zł, dużo kolorów. Przy okazji można wziąć pampersy i będzie darmowa przesyłka, bo pampersy są z darmową przesyłką ;)
 
reklama
1473580597153.jpg
o takie o ło:) aby zimę przejezdzic[emoji14]

jestem w 31 tyg, będzie syn :) , Tp 11.11
 

Załączniki

  • 1473580597153.jpg
    1473580597153.jpg
    49,9 KB · Wyświetleń: 390
Do góry