reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Jazda na czterech kółkach czyli wątek wózkowy

Firana ja już niestety nie będę wnikać w detale bo mąż kupił Barlette używana w okazyjnej cenie na gwarancji. Zimę pojezdzimy a później będziemy myśleć o lekkiej spacerówce :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Mama4 dobrze, że wcześniej znalazłaś informacje o tym wózku, bo wygląda fajnie ale szkoda wydawać pieniążki. Na pewno coś znajdziesz fajnego.
Pterusińska super wózek, widać że żaden teren mu nie straszny :)
 
Mama4 przewoziliśmy tak synka moze z 4 razy łącznie w tej gondoli na krótkie dystanse raczej , raz na chrzest zeby spał jak zaśnie nadal a dwa jak z jakis długich spacerów wracaliśmy gdzieś sie zasiedzielismy ze znajomymi to wzywaliśmy taryfę ...piszą ze jest dostosowane do przewożenia , wiesz jesli sa dzieci ktore musza byc przewożone na leżąco przez jakies choroby to myśle ze sprawdziłoby sie idealnie , jesli chodzi o jej wielkość ja jak mam byc szczera śpiwora nie użyłam ani razu chyba bo zawsze miał kombinezonik tak samo w spacerówce i byłam zaskoczona bo tez sie bałam ze starczy nam na krótko ta gondolka bo syn urodził sie duży 57, a gondola niby 68 chyba z tego co pamietam , natomiast ona ma podnoszony ten materacyk wiec to tez troszkę wydłużało miałam wrażenie i faktycznie mino obaw ze starczy na 2 mce tylko, przestaliśmy używać jak zaczął sie podnosić do siedzenia z pozycji brzuszkowej , dlatego teraz nie myśle o zmianie na większa . A co do zakupów no większych tam nie włożysz niestety dosc mały jest ten schowek kocyki jakies pokrowce czy lżejsze rzeczy jak najbardziej max do 3kg chyba pisze producent , ja sobie dokupiłem na all te haczyki na rączkę , gdyby nie to to bardzo sonie chwale i sposób prowadzenia i łatwość składania , mój starszak nadal przez babcie jest wożony w spacerówce . Ja sobie bardzo chwale , w ostateczności do tego wózka jest jeszcze ta druga gondola przenośna składana ona chyba większa jest .


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
a my sie zdecydowaliśmy na bebetto holand.
Może spacerówkę też użyjemy... jeśli nie- sprobujemy sprzedać :p

a kolor bardzo odważny... ale raz się żyj :p
 
Katerineczka nowa kupujecie? Jaki koszt nowej? Zawsze mnie to ciekawi jak to się ma do ceny np za 2w1 :)
Jedna z mam w okolicy chciała mutsy sama gondole uzywana za 1000zl niestety nie znam modelu żeby sprawdzić ile nowa.

Linka super że tak z wózkiem wyszło, zawsze jakaś oszczędność :)

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dziewczyny wózki TUTEK któraś cos wie? Koleżanka szuka jakiś opinie na internecie wiadomo roznie i pomyślałam że może któraś z was coś wie ?

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A8-50F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry