reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak U Was Ze Snem Maluszka?

AgaMonika moja Alka ten kawałek uwielbia, chodzi za nami i ryczy żeby nas przestraszyć:szok:
Sara robi to samo :-D:-D:-D W ogole jak dorwie jakas maskotke lwa czy tygrysa to chodzi z nim za nami i udaje, ze on nas gryzie :-D:-D:-D

Mada, wlasnie tez mialam pisac, ze jestem w szoku, bo Sara pada mi ostatnio najpozniej o 21 :-) Ale tez niezle sie zmeczy w ciagu dnia, bo przynajmniej 1.5h biega w ogrodzie :-):-):-)

A jezeli chodzi o dzienne spanie to zazwyczaj spi max. 1h albo wcale, ale wtedy juz ok. 18 jest nie do zniesienia, bo tak marudzi, ze szok :baffled:
W nocy spi ladnie, na picie dalej sie budzi 1-2 razy, ale juz sie przyzywczailam i mi to nie przeszkadza :-)
 
reklama
zaczynamy kłaść później Alkę wieczorem, bo przez ostatni tydzień się budzi o 6 i drze AM!! mi to co prawda nie przeszkadza bo i tak wstaję, no ale teściowa też się musi zrywać o świcie:tak:
 
Mój też budzi się o świcie... przestawił się już na czas letni, a ja dalej jadę na zimowym :dry:
Zastanawiam się nad założeniem rolet w jego pokoju, może to pociemniłoby dodatkowo pokój i pospałby troszkę dłużej? :confused2:
 
Mój też budzi się o świcie... przestawił się już na czas letni, a ja dalej jadę na zimowym :dry:
Zastanawiam się nad założeniem rolet w jego pokoju, może to pociemniłoby dodatkowo pokój i pospałby troszkę dłużej? :confused2:
Leika myślałam o tym samym:tak: tylko u mnie rolety już są, ale jasne, chyba będę dodatkowo zasłaniać (zasłony mam ciemne) i przede wszystkim muszę zacząć używać wibracji do budzenia, bo na razie nie widzę szans na wyprowadzkę z sypialni:-(
 
Sara tez zaczela mi sie wczesniej budzic, na szczescie nie jest to godz. 6:00 :-p tylko miedzy 7:00 a 8:00 z niewielkimi odchyleniami :-pJak ide do pracy to jak najbardziej mi to nie przeszkadza, ale jak mam na drugi dzien wolne to jednak chyba wole, zeby zasypiala pozniej, ale dala mi rano pospac :tak::-)
 
u nas bez zmian:-)
chociaż dzisiejsza noc była przekichana, a właściwie przesmarkana;-) w dosłownym znaczeniu tego słowa... julkę taki katar dopadł, że budziła się sie co chwilę... ale luzik- nie była jakoś bardzo upierdliwa:-p:-p domagała się po prostu co chwilę herbatki, więc zrobiłam cały termos i w razie potrzeby tylko uzupełniałam butelkę:-)
 
reklama
Ewus, oby Julci jak najszybciej przeszedl katarek :tak: Sara tez zawsze wiecej pije jak ma nosek zatkany - sluzowka w buzce sie wysusza przez oddychanie buzia i to pewnie dlatego.
Zeby dzisiejsza nocke juz ladnie przespala :tak:
 
Do góry