reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jak U Was Ze Snem Maluszka?

te nasze 3 godziny to jedna drzemka, dzisiaj np. poszła spać o 13 i jeszcze śpi, ale pewnie zaraz wstanie, w nocy też Alka śpi super, między 20 a 21 usypia i śpi do 7-8:-)
 
reklama
Co do spanka to nasza gwiazda spi od urodzenia w swoim łozeczku do 10 mca spalismy z nią w pokoju a pozniej wynieslismy sie do salonu, spi zazwyczaj od 20do 7.20 a co to spania w dzien do spi od 12 jakies 1,5 lub 2 h:tak:
 
te nasze 3 godziny to jedna drzemka, dzisiaj np. poszła spać o 13 i jeszcze śpi, ale pewnie zaraz wstanie, w nocy też Alka śpi super, między 20 a 21 usypia i śpi do 7-8:-)
No nie, nastepne zlote dziecko! :szok::-)

A wiecie co ja wczoraj glupia zrobilam. Pisalam, ze Sara pierwszy raz zasnela w ciagu dnia w swoim lozeczu, a ja glupia pipa zupelnie o tym zapomnialam i wlaczylam mikser, zeby jej troche zupe zmiksowac, a ze drzwi kuchni mam 2 metry od sypialni, do kotrej drzwi nie zamknelam to Sara sie obudzila z takim placzem, ze przez pol godziny nosic ja musialam, a jedynym sposobem uspokojenia bylo ubranie sie i pojezdzenie troche wozkiem po ogrodzie :-p Myslalam, ze zamarzne, bo na domowe ciuchy zarzucialm sam plaszcz. :-p
 
Jagoda tez ostatnio ladnie spi w ciagu dnia - wlasnie zalicza trzecia godzinke drzemki, no i generalnie juz mamy tylko jedno spanie w ciagu dnia, sporadycznie zdarza sie drugie, ale rzadko. Natomiast w nocy po zasniecu zazwyczaj przenosze ja do lozeczka i tak w lozeczku spi do 6.30-7, lozeczko jest przystawione do lozka, szczebelki wyjete, wiec rano sobie do nas przechodzi, wtula sie we mnie, maz robi jej mleko i spimy czasem do 8-9. Niestety przestawila sie przez moja prace z wieczornym zasypianiem i zasypia kolo21-21.30. (normalnie spala juz o 20), ale nie jestesmy w stanie polozyc jej wczesniej, jesli ja koncze prace o 20...
 
Karoo, no to gratulacja dla Jagodzianki za piekny sen :-)
Ja tez klade Sare spac kolo 21:00, nie chce klasc jej wczesniej, bo jak w sezonie bede pracowac do 20:00 to znowu musialabym ja przestawiac, a tak mam sprawe z glowy, bo jest juz do takiego rytmu dnia przyzwyczajona :tak:
 
a mojej przez ta ma prace sie poprzestawiało, teraz budzi sie przed 7 wiec jedna drzemka nie wystarcza w ciagu dnia (bo jedna drzemka trwa godzinke)wiec ma dwie , do południa i po 15-ej a idzie spac ok 22-ej:-pśpi calutka noc bez kwikniecia, oczywiście ze mna:zawstydzona/y:
 
A u nas - wygląda na to, że Natek zacznie przesypiać nocki i to w swoim łóżeczku :) Ostatnio budzi się na cyca najwyzej raz :) Super!!! :-D
Czyli jednak można przesypiać nockę bez rezygnowania z karmienia piersią! Po prostu trzeba do tego dorosnąć :)
 
reklama
Pat dzis bardzo zle spal. Caly czas pojekiwal przez sen i sie budzil. Chyba bolal go brzuszek. Jak sie dzis sytuacja powtorzy to sproboje virbucol po raz pierwszy. Mam nadzieje ze cos pomoze.
 
Do góry