reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

Witam!

Po odchudzaniu zostaly mi 3 opakowania mazindolu. Jedno zostawie a 2 chetnie sprzedam. Kupwalam po 60zl za opakowanie i za tyle chcialabym sprzedac.
Zapewniam, ze leki sa autentyczne :), w opakowaniu i z ulotka, data waznosci do stycznia 2006r.
Dla chetnych wysle zdjecia tabletek na maila czy przepisze przeciwskazania z ulotki.
Wiem ze leki te zostaly wycofane z produkcji, po pojawieniu sie meridii (ktora ma dzialac podobnie ale odchudza rowniez portfel) ale apteki, ktore mialy zapasy tego leku moga go legalnie sprzedawac (jeszcze do stycznia 2006). Sprytny ten, kto sie zaopatrzyl w te leki :)
Podobnie dziala adipex ale jest slabszy. Jesli ktos stosuje adipex i jest zadowolony to nie ma potrzeby brac mazindolu.
Po kuracji nie zaobserwowalam zadnych skutkow ubocznych. Notomiast podczas tak:
- sennosc (pierwszy tydzien)
- uczucie suchosci w ustach i wzmozone pragnienie
- szybkie bicie serca (po pierwszej tabletce).
Zaznaczam, ze lek jest przeznaczony dla osob zdrowych!!! i oczywiscie nie mozna go brac podczas karmienia piersia!!

Pozdrawiam serdecznie!
Jesli ktos jest zainteresowany to zapraszam na maila.
 
reklama
Dziewczyny macie pomysł jak schudnąć karmiąc piersią? Zostało mi 7 kg na brzuchu, biodrach i nogach. Góra wygląda super ale dół jest straszny. Jestem po cesarce i na razie intentyne ćwiczenia wypadaja a lato się zbliża......oj zbliza :)
 
Dziewczyny pomozcie z jedzeniem jakos  sobie radzie to znaczy jem normalnie sniadanko obiad z ogromna surowka i kolacje ale nie moge przestac zajadac slodyczy  :-[ juz sama nie wiem co mam robic, codziennie sobie obiecuje ze to juz ostatni raz ale nic mi  ztego nie wychodzi.Pomozcie jak zrezygnowac ze slodyczy ??????????
 
Sylwia mam ten sam problem, szczególnie po karmieniu i wiem ze to podobno normalne ze ma się ochote. Potrafię wciagnąc cała czekolade mimo ze kupiłam juz słonecznik, suszone morele... ale czekolada lepsza... :(
 
lonia80 pisze:
Witam!

Po odchudzaniu zostaly mi 3 opakowania mazindolu. Jedno zostawie a 2 chetnie sprzedam. Kupwalam po 60zl za opakowanie i za tchcialabym sprzedac.
Zapewniam, ze leki sa autentyczne :), w opakowaniu i z ulotka, data waznosci do stycznia 2006r.
Dla chetnych wysle zdjecia tabletek na maila czy przepisze przeciwskazania z ulotki.
Wiem ze leki te zostaly wycofane z produkcji, po pojawieniu sie meridii (ktora ma dzialac podobnie ale odchudza rowniez portfel) ale apteki, ktore mialy zapasy tego leku moga go legalnie sprzedawac (jeszcze do stycznia 2006). Sprytny ten, kto sie zaopatrzyl w te leki :)
Podobnie dziala adipex ale jest slabszy. Jesli ktos stosuje adipex i jest zadowolony to nie ma potrzeby brac mazindolu.
Po kuracji nie zaobserwowalam zadnych skutkow ubocznych. Notomiast podczas tak:
- sennosc (pierwszy tydzien)
- uczucie suchosci w ustach i wzmozone pragnienie
- szybkie bicie serca (po pierwszej tabletce).
Zaznaczam, ze lek jest przeznaczony dla osob zdrowych!!! i oczywiscie nie mozna go brac podczas karmienia piersia!!

Pozdrawiam serdecznie!
Jesli ktos jest zainteresowany to zapraszam na maila.








Chętnie kupię dwa opakowania mazindolu
 
Wiecie co schudlam po ADPIEXIE, nawet juz wbije sie do spodni w ktorych kiedys chodzilam, a zażywam dopiero 2 tygodnie.

Pozdrawiam
Iwona :D
 
kurczę........... ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ja nie wiedziałam że DZIECIACZKI sa takie śliczne...... pozdrawiam wszystkie mamusie i ich pociechy z BabyBooma....GRATULUJĘ....ja na dzidziusia jeszcze dłłłuuuugo poczekam (...............), ale mam zamiar kupić ADIPEX i zgubić ze 7 kilogramków do wakacji....Czy może ktoras z Pań go stosowała?????
Będę wdzieczna za jakakolwiek podpowedz... i odp....pozdrawiam
 
reklama
Ja zażywam adipex już przez 3 tygodnie, nie cwiecze nie raz bo mam male dziecko i po prostu nie mam czasu, jem bardzo malo i powiem Ci ze troche schudlam, ale po adi sa rozne objawy w jeden dzien czuje sie jakbym mogla to bym gory przenosila, w iny zas dzien boli mnie glowa, rece mi sie trzepia i jestem bardzo oslabiona, w sumie boje sie je odrzucic ze znou przytyje.


Iwona :)
 
Do góry