reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

No to zaczynamy z babyboom. Na stronie jest przykładowa dietka Madzi, naszgo króliczka. Przeczytaj te przykładowe trzy dni i wskazówki jak je wykorzystać. Wiem już ile ważysz. masz ćwiczyć dwa razy w tygodniu (może być twój rowerek po ok. 45 minut, ale nie przejażdżka tylko trening). Za dwa tygodnie proszę o maila ile ważysz. Powodzenia. ;)
 
reklama
ok. Spróbujemy moze sie uda. Juz nawet wydrukowała sobie diete. Dzieki za 2tyg dam znac czy sie cos ryszyło.Pozdrawiam i lece bo mały mnie gryzie w reke chyba chce gryzaczka :)
 
Mam ten sam problem... 7 kilo do zrzucenia, a waga stoi... jeżdżę codziennie rowerkiem 30 minut, czy to za mało?
 
zawsze mi powtarzali ze dopiero po 20 minutach cialo zaczna spalac kalorie.moze dlatego tak ciezko idzie . ja zaczne od poniedzialku-zobaczymz jak mi pojdzie ale ja mam straszny problem z motywacja.
 
Darujcie już sobie te reklamy Adipexu. Ja chcę schudnąć sama, bez pomocy drogich leków. Wiem, że potrafię, bo udało mi się po pierwszym porodzie. Muszę poprostu bardziej się zawziąć.
A o tym, że spalanie tłuszczu następuje dopiero po około 20 minutach to wiem ::), niestety...
 
Nic sie nie martw jak nie chodze na siłownie to nie potrawie sie zmobilizowac. i czasami po 15 padam... :(
 
Wpadłam na pomysł moze zaczniemy razem od poniedziałku ( w końcu tyle camo chcemy zrzucic) i bedziemy razem sie mobilizować albo... denerwowac :)
 
Ja tylko na to licze!!!! Po pierwszej ciazy schudłam bez problemów a teraz nic.Pewnie tez dlatego ze wtedy byłam 7 lat młodsza ;) Otworzymy nowy watek moze ktos dałaczy.
 
reklama
Do góry