reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

reklama
walonienka, właśnie ja tak miałam, zaczęłam brać linea detox i po 3 dniach dostałam okrutnej biegunki, 4 dni takiej laksy i 4 kg mniej, a ja durna się cieszyłam. Tyle że to była sama woda z organizmu, po 2 dniach 3.5 kg wróciło jak bumerang :baffled: A ja musiałam iść na nawodnienie do szpitala bo słaniałam się na nogach i nie miałam nawet siły dziecka nakarmić. Teraz planuję iść na dukana, ale szczerze wątpię czy wytrzymam...
 
o kurcze to ładne przejścia miałaś :szok:

Niestety preparaty, preparatami , może i wspomagają ale nie mogą być zamiennikiem własnej zmiany nawyków, diety i pracy nad sobą.

Poza tym jednak dobrze byłoby sie konsultować z lekarzem przed przyjmowaniem tych "suplementów".

Na dukanie był mój mąż, wytrzymał tydzień - niestety był klasycznym przykładem wszelkich negatywnych skutków.

Zatwardzenia itp......

Ale jak chcesz to tu masz fajny kalkulator
Dukan Diet Official Site: Weight Loss Experts - Know How To Lose Weight

bo kazdy w zależności od sylwetki ma troszkę inna długość etapów a nie jak standardowo piszą
 
o Chodakowskiej ma zła opinię Bojarska Ferenc. Ponoć Chodkowska jest nieprofesjonalna bo trener nie powinien dopuszczac do wymiotowania z powodu wysiłku.
 
żołądek -2 pieści?! szok..mój jest chyba wielkości co najmniej pięciu hehe Ale ja jem dużo i w miarę zdrowo, nie za tłusto no i ćwiczę Acha jeszcze co do czasu ćwiczeń, to faktycznie czas nie jest najważniejszy tylko systematyczność i intensywność treningu. Najlepsze są interwały i ćwiczenia siłowe. Ja łącze lekkie siłowe z interwalami. Np, pompki, hantle, drążek na zmianę ze skakaniem, przysiadami ...
Jestem zawsze w dobrej formie nawet po okazyjnym obżarstwie :)
Z reguły ćwiczę codziennie od 15-20 min, zdarza sie 30 ale to rzadko.
tu moja metamorfoza i kilka moich rad :
FITmama: metamorfoza
pozdrawiam
 
Mi się udało zrzucić 8 kg w bardzo prosty sposób, poprzez eliminację z diety kilku składników: cukier, chleb, ziemniaki. Do tego ćwiczę 3x bieganie i 2x pływanie - na początku było ciężko z tymi ćwiczeniami, ale pozwalają utrzymać efekty:)
 
a to Chodakowska daje takie takie ćwiczenia, ze ludzie aż wymiotują z wysiłku?

ta dokładnie.... :sorry2::no:

nixie, gratulacje,
u mnie z systematyczności a i determinacja ciężko. Nie lubię regularnych ćwiczeń, wolę nieregularne rolki i rower ;-)
A poza tym , jestem pewnie z 15 lat starsza :-D a wtedy zupełnie inaczej działa metabolizm i jakość skóry tez nie ta.
 
reklama
Do góry