reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

A ja uwazam, ze trzeba duzo cwiczyc. Przed treningiem warto zazyc l-karnityne direct, ktora zamienia tluszcz w energie. I trenowac, ile sie da. Na ile dziecko pozwoli. Czesto ruch z maluchem jest tez swietna zabawa.
 
reklama
witam wszystkich, ja po ciąży schudłam, (chyba dla tego ze karmiłam małą piersią i jadłam tylko gotowane, żadnych słodyczy itd) Teraz mi się trochę przytyło ale walczę z tym...mam nadzieje ze wygram ta walkę:-)



 
A ja uwazam, ze trzeba duzo cwiczyc. Przed treningiem warto zazyc l-karnityne direct, ktora zamienia tluszcz w energie. I trenowac, ile sie da. Na ile dziecko pozwoli. Czesto ruch z maluchem jest tez swietna zabawa.
Ja jeszcze nie zrzucam kg ale brałam kiedyś l-karnitynę jak ćwiczyłam i zniszczyła mi żołądek - nie polecam.
 
Ja mam ten sam problem .... ale powiem że karmienie piersią naprawde daje dużo :) i radze ćwiczyć ,,,,, jak nie ma jak iść na siłownie to w domku :) ja robie brzuszki już troche czasu i efekty widać. Polecam zestaw ćwiczeń A6W.
http://www.a6w.pl/images/a6w2nl.jpg
Jest to zestaw na 42 dni ale naprawde efekty są :tak: No i dietka.... nic smażonego i słodkiego i bedzie dobrze :) Trzymam kciuki
 
Przerabiałam ten problem- po ciąży trochę przytyłam i praktycznie dopóki karmiłam piersią to za dużo nie zrzuciłam:( Potem juz poszło gładko-l-karnityna z hellhound.pl, jogginj, brzuszki, hantle i obecnie mam taka sama figure jak przed ciążą. Najważniejsza jest wiec silna wola i determinacja w osiągnięciu sukcesu
 
Witam!
Ja jest prawie 4 miesiace po porodzie. Moja waga przedstawiala sie ta: przed ciaza 55, przed porodem 71 (przytylam 16 kg) po porodzie 62. Po tygdoniu 61. I tak do tej pory. Wlasnie zaczelam stosowac diete kapusciana. Dzis jest 5 dzien i efekty zadne:( Juz patrzec nie moge na to zupe!! I zastanawiam sie czy mam ja dalej ciagnac czy moze przejsc na diete bananowa. Slyszeliscie cos o niej? A moze macie znacie jakas inna dobra diete?
 
Chyba niespecjalnie mozna stosować takie diety podczas karmienia piersią, lepiej np South Beach, albo inna zbilansowana diete dostarczającą organizmowi niezbednyhch skladników
 
Kiedy karmiłam piersią nie stosowałam żadnych diet tylko starałam się zdrowo i racjonalnie odżywiać. Teraz ćwiczę,ale bez wariactw:) i biorę l-karnityną z hellhound.pl. Już widzę naprawdę spektakularne efekty i mobilizuje mnie to do dalszej pracy nad sobą
 
reklama
Ja też mam ten problem. Generalnie mam mało czasu, jeszcze karmię piersią, więc restrykcyjne diety i ciężkie ćwiczenia raczej nie są dla mnie :( Ostatnio zainspirowana reklamą kupiłam sobie buty ze specjalnymi wkładkami balansującymi - reebok easy tone. Chodząc w nich z moim maluszkiem po parku - faktycznie poczułam następnego dnia lekkie zakwasy, ale czy zadziałają na moją figurę (zwłaszcza pośladki i uda) - mam nadzieję...
 
Do góry