reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

JAK SZYBKO SCHUDNĄĆ !!!

A to już po jednym zabiegu na tym Thermal Shaper miała efekty czy to musiała jakiś cykl paru zabiegów wykonać?

Wiadomo ja też jestem za stopniowym i zdrowym odchudzaniem, no ale jak jest mozliwośc wspomóc się zabiegami po których są efekty to chyba jednak warto. Wiadomo nie liczyc, że kosmetyczka całą robote za nas zrobi. No a przy okazji tez poprawia się wygląd i kondycje skóry, bo ciezko samymi ćwiczeniami ujędrnić skórę.....

Ja ostanio opracowałam sobie szlak spacerów i już drugi dzieńdość szybkim krokiem nim podążam :). Mam nadzieje ze to pomoże :)
 
reklama
dziewczynki, a czy któraś z was słyszała może o Slim 15? takim programie/ preparacie, który odchudza w 15 dni?

ja słyszałam o tym i nawet mam zamiar to na sobie wypróbować. podobno można zgubić 2-3 kg w 15 dni i dodatkowo spalić zmagazynowane kalorie, zrobić oczyszczanie organizmu i pozbyć się tłuszczy. sporo informacji jest o tym preparacie w necie, poczytaj sobie.
 
witam wszystkie odchudzające się panie. Dwa miesiące temu urodziłam córkę, zresztą to już moja druga księżnczka:-). waga po porodzie 85kg :zawstydzona/y: teraz 70 i niestety stoi, nic nie działa. Stosuję dietę mż czyli jem wszystko na co mam ochotę tylko w miejszych ilościach, nie lubię słodyczy więc ich nie jadam no i nie jem po 18h. Ćwiczyć za bardzo nie lubię:zawstydzona/y: ale mam zamiar zapisać się na siłownię. Co mogę jeszcze zrobić żeby waga znów ruszyła? Dodam, że nie karmię piersią. proszę o odpowiedzi. pozdrawiam
 
jedzenie w małych ilosciach ale czesciej, duzo pic wody, wiecej białka a mniej węglowodanów no i cwiczenia to dobry pomysł:tak:. A moze wybierzesz sie do dietetyczki to Ci podpowie co i jak, jak dobrze skomponowac diete?
 
jedzenie w małych ilosciach ale czesciej, duzo pic wody, wiecej białka a mniej węglowodanów no i cwiczenia to dobry pomysł:tak:. A moze wybierzesz sie do dietetyczki to Ci podpowie co i jak, jak dobrze skomponowac diete?

to jest praktycznie wszystko w tym temacie ;]
 
Moja siostra po ciazy tez przytyla, w dodatku dlugo karmila. Zaczela sie odchudzac jeszcze podczas karmienia. Ja bylam przeciwna bo balam sie ze szkodzi mojemu chrzesniakowi, ale ona kupila w aptece suplement Reduxil sie nazywa i lykala go dwa razy dziennie.Przyznaje schudla juz 5 kg. Farmaceutka zapewniala, ze lek ten moga stosowac kobiety podczas karmienia. Moze tobie tez pomoze..
 
czesc ja jestem tu nowa ale pierwsze tematy jakie zaczelam przegladac to wlasnie o odchudzaniu bo niestety ale dotyczy mnie ten problem.poczytalam tu troche i znalazlam temat meridii.ja zczelam brac zelixe,to jest pochodna meridii.dzis wlasnie minal miesiac.nie mam jakis szczegolnych skotkow ubocznych pozatym ze ciagle chce sie pic.schudlam 6 kg.wiem ze to niezdrowo ale dzis poszlam do lekarza po nastepne opakowanie.pielegniarka zaczela zemna rozmawiac na ten temat i wytlumaczyla mi jak moge sobie pomoc zeby schudnac biorac te tabletki a potem z powrotem nie przytyc.po nich naprawde nie chcialo mi sie jesc.wystarcza mi jeden lekki posilek dziennie.dlatego schdlam 6kg.ale efekt jojo murowany.do tej pory stosowala rozne diety przy ktorych meczylam sie strasznie a tu jedna tableteczka dziennie i nie czuje glodu.no lepiej nie moglam trafic.po tych wszystkich dietkach,ktore stosowala ,fakt chudlam nawet po 10 kg ale potem wracalo 15.nie wiem na co ja przy tych tabletkach liczylam.dzis ta pielegniarka mi wytlumaczyla, ze jezeli chcem schudnac i zachowac to,to zebym wykorzystala dzialanie tych tabletek ale tylko przez jakies 3 mies.w tym czasie moge nauczyc swoj organizm jedzenia 5 lekkich posilkow w ciagu dnia.a to nie jest takie proste,bo normalnie to po 5 takich posilkach czllowiek jest wieczorem nadal glodny(mi przy tabletkach jeden wystarczal)po 3 mies organizm sie przyzwyczaja do takiego odrzywiania i potem bez tabletek mozna jeszcze chudnac bez efektu jojo.a te zle samopoczucie dziewczyn po takich tabletkach to moim zdaniem bierze sie z tego,ze sie prawie wcale nie je w porownaniu do tego co wczesniej.ale sie rozpisalam jak na pierwszy raz.
 
Dziewczyny drogie, a znacie jakieś miejsca, gdzie można skorzystać z darmowych porad dietetyka? Chyba sama nie dam rady...Co schudnę kilka kg, to wraca jeszcze więcej:/ Na poradnię dietetyczną mnie nie stać, a po ciąży nazbierało się tłuszczyku...
Będę Wam wdzięczna za namiary, maile, itp.
 
Jak schudnac SZYBKO, czy jak schudnac TRWALE - to podstawowe pytanie. Diet ekspresowych a zarazem skutecznych jest bardzo duzo. Ale nie mozna zbytnio liczyc na staly efekt. To zalezy od bardzo wielu czynnikow - m.in. genetycznych i wiekowych.
Natomiast jesli chce sie uzyskac staly efekt to nie ma co sie oszukiwac - nie da sie isc "na skroty". MZ (mniej zrec!) i pot! To w sumie jedyna droga. Jesc w sumie mozna wszystko, tylko w malych ilosciach i metoda zmniejszania kalorycznosci i ilosci weglowodanow wraz z uplywem dnia. A po 18-19 tylko jakos owoc, warzywko - w bardzo malej ilosci, i woda lub herbatki ziolowe, kawa. Trzeba jesc czesto ale w malych porcjach, przerwa miedzy posilkami nie moze przekraczac 2-3 godz. Najlepiej 3 wieksze posilki i 2 przekaski. To, ze cos jest zdrowe i dietetyczne nie oznacza tez, ze mozna sie tym opychac. Owoce i warzywa tez sie powinno jesc w rozsadnych ilosciach. Slodycze tez dla ludzi, ale jesc je przedpoludniem i tylko od czasu do czasu w malych ilosciach (najlepiej wyznaczyc dzien grzeszkow raz w tygodniu). Pic do 2-3 l wody dziennie. Zbyt duze przyjmowanie plynow tez nie jest zdrowe. W posilkach rowniez mamy wode.

I, niestety, cwiczenia. Zarowno silowe, jak i kondycyjne. Wzmacnianie miesni i spalanie tluszczu to najlepsza i najskuteczniejsza metoda rzezbienia ciala. Odchudzanie to spadek na wadze - utrata i miesni, i tluszczu. Czesto wyglada sie jakby zostalo sie odssysanym od wewnatrz, a to nie ma nic z pieknym cialem wspolnego. Cialo trzeba rzezbic! Warto pamietac, ze 1kg tluszczu zajmuje 4 x tyle miejsca co 1kg miesni! Jesli sie odchudzamy to miesnie tracimy duzo szybciej niz tluszcz, natomiast przy ponownym tyciu masa miesniowa powieksza sie duzo wolniej niz tluszcz. W efekcie obrastamy tluszczem a to co nas rzezbi - zanika!
Warto tez pamietac, ze cwiczenia kondycyjne dopiero po 20 min zaczynaja dzialac na spalanie tluszczu. Pierwsze 20 min to tylko rozgrzewka.
Cwiczcie krocej i mniej intensywnie, ale systematycznie. To lepsze niz raz w tyg. 3h!
Gwarantuje, ze beda efekty, ktore beda sie utrzymywac dluuuugo. Nawet wahania wagi beda do zaakceptowania.
Powodzenia!
 
reklama
Do góry