reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

reklama
Możesz kupić takie żelowe okłady, wsadza się to do zamrażarki i potem na stopy. Pomaga trzymanie uniesionych stóp, opartych na jakiejś poduszce itp.
Rozumiem ze wykluczony stan przedrzucawkowy? Czyli nie masz do tego nadcisnienia? Jesli nie a obrzęki są to niestety w ciąży normalne. Jedyne poza lekami moczopednymi co mozesz zrobic to calkowicie odstawić sól, bo ona powoduje zatrzymanie wody w organizmie. I w nocy ukladac nogi wyzej niz tułów.
 
Rozumiem ze wykluczony stan przedrzucawkowy? Czyli nie masz do tego nadcisnienia? Jesli nie a obrzęki są to niestety w ciąży normalne. Jedyne poza lekami moczopednymi co mozesz zrobic to calkowicie odstawić sól, bo ona powoduje zatrzymanie wody w organizmie. I w nocy ukladac nogi wyzej niz tułów.
Dziękuję🥰 Twoje wskazówki pomogły, ograniczyłam sól, śpię z poduszką pod nogami i już widzę swoje kostki a nie stopy jak balerony, nawet po wadze widać że już nie ma tyle wody w organizmie bo kilogram mniej ważę niż tydzień temu.
 
Jakie są sposoby na obniżenie estradiolu w 2/3dc?
A jaki masz? Ja raz mialam na poczatku cyklu wysoki i dr kazal cykl odczekac. Nie pamietam ile mialam ale bylam zdziwiona ze za duzo to zle bo przeciez od 2 dnia mialam go suplementowac. Doktor wytłumaczył, ze za wysoki może oznaczac przedwcześnie dojrzałą śluzówkę macicy i problem z zagnieżdżeniem zarodka.
Nie zbijesz go w kilka dni, są leki na obnizenie Estrogenów ale stosowane wyłącznie w raku piersi (anastrozol).
 
A jaki masz? Ja raz mialam na poczatku cyklu wysoki i dr kazal cykl odczekac. Nie pamietam ile mialam ale bylam zdziwiona ze za duzo to zle bo przeciez od 2 dnia mialam go suplementowac. Doktor wytłumaczył, ze za wysoki może oznaczac przedwcześnie dojrzałą śluzówkę macicy i problem z zagnieżdżeniem zarodka.
Nie zbijesz go w kilka dni, są leki na obnizenie Estrogenów ale stosowane wyłącznie w raku piersi (anastrozol).
Zawsze mam w 2 dc taki jak w fazie pęcherzykowej - ok 100. Nigdy lekarz nie przełożył transferu, endometrium rosło ładnie i owulacja była ok 10/11 dc. W tym tygodniu mam wizytę I chciałbym na to zwrócić uwagę lekarzowi.
 
Zawsze mam w 2 dc taki jak w fazie pęcherzykowej - ok 100. Nigdy lekarz nie przełożył transferu, endometrium rosło ładnie i owulacja była ok 10/11 dc. W tym tygodniu mam wizytę I chciałbym na to zwrócić uwagę lekarzowi.
Slusznie. Ja sprawdzilam ze mi skasowal przy 68, nie pamietam tylko czy chcial żeby bylo 50 czy mniej.
Zaczynasz cykl transferowy tak?
 
reklama
Slusznie. Ja sprawdzilam ze mi skasowal przy 68, nie pamietam tylko czy chcial żeby bylo 50 czy mniej.
Zaczynasz cykl transferowy tak?
W środę mam pełna kwalifikację i będą mrożone komórki więc nie będę czekać na nic. Pewnie w następnym cyklu zacznę tylko zastanawiałam się czy mozna coś zrobić w cyklu wcześniej np. Podać progesteron i wtedy nie urosnie estradiol...
 
Do góry