reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

reklama
Hej, przykro mi że beta spadkowa ..
Ja nie mam jeszcze dzieci .. walę ze o to pierwsze i pewnie jedyne bo mam w tym roku “40”
Udało mi się przy endowmtrioze 4 st wykrzesać 5 swoich zarodków w PL w dwóch punkcjach. Wszystkie klasy 5.1.1.. ale po badaniach genetycznych okazało się że wszystkie chore
Podjęliśmy decyzję o KD w Czechach a dokładnie w reproficie w ostravie
Nasza pierwsza dawczyni z 11 komórek uzyskała 1 zarodek .. przerażenie czy może nasienie się pogorszyło … zrobiliśmy rozszerzone badania, nasienie było perfekcyjne
Zdecydowaliśmy się się na drugą dawczynię a klinika zwróciła nam 50% kosztów bo jakby dają gwarancje min 2 zarodków wysokiej klasy
2 dawczyni 12 albo 13 komórek ( bo już nie pamiętam ) 6 zarodków- przebadaliśmy je i 2 z nich z trisomia 21..
1 transfer ciąża ale zatrzymała się w 11 tc.. kolejne transfery beta nie drgnęła
Został nam ostatni zarodek właśnie z pierwszej dawczyni ale on jest najsłabszy morfologicznie i lekarze wprost powiedzieli że nikłe szanse ..
Dlatego ostatecznie teraz podjęliśmy decyzję o adopcji zarodka
Transfer dopiero za jakieś max 3 miesiące
Też mam 40 w tym roku w maju 😁
 
Dziewczyny czy w ciąży miałyscie wiecej śluzu i tam w środku czułyscie mokro?Jestem w 10tc i właśnie wczoraj poczułam ,że tam jest bardziej wigotno.Wczesniej przy wkładaniiu Luteiny tego nie bylo a od wczoraj wchodzi jakby dni płodne.Boję sie,czy ta zwiekszona ilosc śluzu nie oznacza czegoś złego bo tak nagle przybyło
 
Dziewczyny czy w ciąży miałyscie wiecej śluzu i tam w środku czułyscie mokro?Jestem w 10tc i właśnie wczoraj poczułam ,że tam jest bardziej wigotno.Wczesniej przy wkładaniiu Luteiny tego nie bylo a od wczoraj wchodzi jakby dni płodne.Boję sie,czy ta zwiekszona ilosc śluzu nie oznacza czegoś złego bo tak nagle przybyło
To raczej normalne. Też tak świrowałam przy poprzedniej ciąży. Mówiłam, że albo infekcja, albo wody mi ciekną. Wszystko było w porządku. W ciąży jest czasem takie niezbyt przyjemne uczucie jakby wilgoci. To normalne. Jeśli nie masz jakiegoś swędzenia, dziwnego zapachu itp to wszystko jest ok.
 
Dziewczyny czy w ciąży miałyscie wiecej śluzu i tam w środku czułyscie mokro?Jestem w 10tc i właśnie wczoraj poczułam ,że tam jest bardziej wigotno.Wczesniej przy wkładaniiu Luteiny tego nie bylo a od wczoraj wchodzi jakby dni płodne.Boję sie,czy ta zwiekszona ilosc śluzu nie oznacza czegoś złego bo tak nagle przybyło
Normalne :) to za chwile masz usg genetyczne juz! Chcesz znac płec?
 
reklama
Do góry