reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

Hej DZIEWCZYNY!!
W końcu Was znalazłam! 😍
Nie wiem czy któraś z Was jeszcze mnie pamięta - pewnie Ty Krokus? ;) co tam u Ciebie?:))
Serdeczne gratulacje dla tych, które zostały już mamusiami, za straczki niezmiennie trzymam kciuki!
Ja teraz będę startować z misją pt RODZEŃSTWO 😉😉
Jak narazie idzie jak po grudzie, bo ciężko jest mi zrobić nawet biopsje endometrium (chciałam sobie posprawdzać wszystko przed kolejna próba), macica jest jeszcze w większym tylozgieciu niż przed ciąża i ciężko tam wejść pipella do biopsji 🙄🙄
Ja też Cię pamiętam. Fajnie, że się znalazłaś 😀
 
reklama
Tak, szczególnie progesteronu. Nie tyle zawsze konkretne stezenie co np jeśli miałam za wysoki prog w dniu 9 czy 10 cyklu czy wtedy kiedy był czas zacząć suplementację to kasowali mi cykl bo to oznaczało ze endometrium jest przedwcześnie dojrzałe. Zdarzyło mi się chyba 2 razy. Raz za wysoki estradiol na początku cyklu (potem już nie robili)
Melapola a jaki powinien być odpowiedni poziom estradiolu na pocztku cyklu.Zawsze bylam na cyklu sztucznym i od 2dc włączony Estrofem ,to wiadomo,ze poziom sie podniesie.A jaki powinien byc przed suplementacją?
 
Melapola a jaki powinien być odpowiedni poziom estradiolu na pocztku cyklu.Zawsze bylam na cyklu sztucznym i od 2dc włączony Estrofem ,to wiadomo,ze poziom sie podniesie.A jaki powinien byc przed suplementacją?
powiem Ci ze już sama nie pamiętałam dokładnie ale sprawdziłam na stronie lab moje wyniki i miałam skasowany cykl gdy estradiol miałam 99 wiec coś mi się kołacze ze doktor wtedy chciał mniejszy niż 50 lub 60. Na pewno zwracał na to mniejszą uwagę niż na progesteron ale ten jeden raz to estradiol był przyczyną kasacji.
 
powiem Ci ze już sama nie pamiętałam dokładnie ale sprawdziłam na stronie lab moje wyniki i miałam skasowany cykl gdy estradiol miałam 99 wiec coś mi się kołacze ze doktor wtedy chciał mniejszy niż 50 lub 60. Na pewno zwracał na to mniejszą uwagę niż na progesteron ale ten jeden raz to estradiol był przyczyną kasacji.
Dziękuję za informację.
 
reklama
Do góry