reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Tak MamoAnioła, jestem w Invitcie ☺️ wiem, pamiętam, że jesteśmy w tej samej klinice 🙂
BTW gdyby mieć dwa zarodki różnej płci a tej samej klasy, to można by pół żartem pół serio zagaić do lekarza, że te dwa Xx czy xy możnaby rozmrozić w pierwszej kolejności 😅
Ja to z kolei mam sklerozę jak widać 🫣🫣🫣 ciekawe co by lekarz zrobił w takiej sytuacji 😄
 
reklama
Czwartek
Zaczęliśmy umawiać się na środę ale w końcu zgodnie z lekarzem stwierdziliśmy że dobę przeciągniemy Menopur (na refundacji już poprawiłam post😊)
Trzymam kciuki! 😀 Ja zawsze miałam tyle pęcherzyków i komórek do zapłodnienia było 5-6, więc nie ma bo się martwić na zapas. Jak rośnie mniej to zazwyczaj są pełne!
 
reklama
Do góry