reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Witam 😉 Jestem tutaj nowa od kolejnego cyklu zaczynam swoją pierwszą procedurę in vitro 🙂 Na razie jestem dobrze nastawiona choć boje się trochę nieznanego
 
Co tu taka cisza?
Jak tam przygotowania do procedur albo transferów? 😊
Kaja a jak Ty się czujesz? Ja musze się podnieść fizycznie i psychicznie bo moje zdrowie posypało się na każdym polu 😞 niestety przez długotrwały stres organizm choruję 😞 mam nadzieję że w sierpniu/wrześniu zgłoszę się do kliniki na program rządowy 😀
 
reklama
Kaja a jak Ty się czujesz? Ja musze się podnieść fizycznie i psychicznie bo moje zdrowie posypało się na każdym polu 😞 niestety przez długotrwały stres organizm choruję 😞 mam nadzieję że w sierpniu/wrześniu zgłoszę się do kliniki na program rządowy 😀
Po 16 latach pracy korzystam z długiego L4 😀 bo do tej pory to brałam jak już naprawdę musiałam. a ogólnie czuję się dobrze, zaczęłam schodzić z proga i jeszcze przez tydzień będę brała dwa razy dziennie i koniec. Zostanie mi tylko acard i witaminy. 17 lipca mam już połówkowe 😯 boże jak ten czas leci ,
Zaczyna do mnie docierać że się udało .
Ostatnio z siostrą bliźniaczką robiłyśmy urodziny i dopiero wtedy powiedziałam o ciąży dwóm braciom bo siostry wcześniej wiedziały. Ale nadal boję się mówić znajomym
 
Do góry