reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Haha 🤣 cóż poradzić ..... U mnie to termin cały czas się zmieniał ...najpierw CC miałam mieć 20, potem 5 ...i nagle się 4 zrobił 🙈🙉.6.04 też piękna data ❤️ widzę, że obie miałyśmy trochę męczące i stresujące porody ...najważniejsze, że już po i jesteśmy całe i zdrowe 🥰
Nie no ja cały czas żartuję kochana 😉
Cieszę się że i u Ciebie happy end 😉
Jak tam Franio? Zakochana jesteś juz po uszy jak ja czy jeszcze nie??🤣😜
 
reklama
Chyba jestem dziwny przypadek bo położne też się nadziwić nie mogą jak to się stało, że tak już chodzę wyprostowana jak struna 🤣. Jedynie bolesne dla mnie było kilka pierwszych godzin po. Dostałam morfinę tuż po zabiegu koło 22 i rano...potem już nie chciałam. Każą mi brać paracetamol póki co. Chodze już normalnie. Jedyny trudniejszy moment jest przy wstawaniu z łóżka i kiedy po wstaniu mam się wyprostować. Jak już wstaje to chodzę normalnie 😊
A to ja mam tak samo...zrozumiałam se w ogóle bólu nie czujesz 🤭i też morfina wyjeżdżała wczoraj chyba ze 3 razy..a potem na zmiane paracetamol i ibuprofen...
A powiedz mi..bedziesz nosić te skarpety uciskowe przez iles tam tygodni?
 
@TeklaOla❤️ gratuluję!!! Na takie cudowne wiadomości czekałyśmy. Poród faktycznie ciężki, byłaś dzielna 🤗. Za chwilę wyjdziecie do domu układać nowe, lepsze i niesamowite zycie👨‍👩‍👦.
Wszystkiego dobrego 🤱.
 
Kochana Kamień z serca! Jak dobrze, ze wszystko jest ok! Najszczersze gratulacje ! Witamy na świecie mały Mieszku :) Naprawdę ucieszył mnie Twój wpis ! Cudownego poznawania się 😊 ps kiedy wpada do Was Teściowa w odwiedziny🙈 hihi
Dzięki kochana! W ogóle wszystkim wam dzięki za gratulacje..słowa wsparcia i moc dobrej energii którą wysyłacie do nas 😊z resztą z wzajemnością 😉
 
@TeklaOla !!! Zobacz! Nawet w środku nocy wchodze na forum z myślą o Tobie! Po przeczytaniu opisu porodu aż wszystko mnie boli... Boziu. Nacierpialas się. Powinnaś być z siebie bardzo bardzo dumna. Dałaś radę! Baaaardzo Ci gratuluje.

Malutki przesłodki 🥰🥰🥰 jak laleczka 🥰🥰🥰

Pamiętaj, że maluszek spi najwięcej zaraz po porodzie. On ten jest zmęczony. Także korzystaj z każdej chwili i łap sen!

Jeszcze raz gratulacje, mamuska!!!
Dzięki . ..sama nie wierzę że nie wyskoczyłam przez okno w pewnym momencie 🙈🤣
Jeszcze żeby po powrocie na salę było jakoś znośnie a tu...chrapiaca od rana rumunka za jednym parawanem i gadajaca na głośnomówiący przez telefon bułgarka za drugim..sorry za określenie ale mam dość swołoczy na długo..te 2 doby co byłam na sali a nie na porodówce to też chyba jako testery cierpliwości 🙈
 
reklama
No chyba teraz kolej będzie na mnie🙈 ogólnie wszystko dobrze wyniki Ok. Zaczynam chyba świrować i noce nie przesypiam. 12.04 mam ktg. I jeżeli Młody nie wyjdzie do 24.04 dostanę skierowanie do szpitala na wywoływanie 🙄. Cieszę się że wszystko bardzo dobrze u Was🥰
Kolejny chłop na grupie? Imię wybrane?
 
Do góry