reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
@TeklaOla , jestem w szoku! Wiadomo jaki jest powód obniżonej ilości wod plodowych?
Mój ostatni porod był indukowany, pamiętasz? Założono mi cewnik Foleya, po 8h zaczęła się akcja porodowa. Nie było nawet potrzeby podania oksytocyny. Życzę Ci, aby i u Ciebie wszystko poszło tak sprawnie.
@Strusio85 , @TeklaOla, trzymam za Was mocno kciuki! Stresuje się jakbym to ja sama miała jechać na porodówke! Dla mnie widok moich dzieci po porodzie był najpiękniejszym czego w życiu doświadczyłam. Życzę Wam, aby i dla Was to był tak wyjątkowy moment. Aż sie wzruszyłam 🥹 czekamy na wieści!
 
Hej Strusio jeszcze 2doby i Aniolek będzie już z Tobą. Jak emocje?
Przerażenie i ekscytacja zarazem 🤣... W środę o 13.00 poznam tego małego czkającego ssaka 🙉🙈🥰🤣.... P.s. na dźwięk ktg mam odruch wymiotny 🙈...łącznie przez te prawie 3 tyg miałam 65 ktg trwających od pół do godziny 🤣🤣🤣 będzie śnić mi się po nocach
 
@Strusio85 i dziewczyny !!! Byłam dziś na usg..okazało się, że poziom wód płodowych mi sie bardzo obniżył i jutro idę na wywołanie 😳
Martwi mnie to że mam mało tych wód i czy z dzieckiem wszystko ok, ale sprawdzaly i niby mi wody nie odeszły jeszcze..ale mimo wszystko nie chcą czekać dłużej...szok i niedowierzanie...i stres na całego!
O kurcze. Jestem w szoku ! 😮🙉 Bardzo dobrze, że wyszło to teraz. Na pewno będzie wszystko dobrze. Jesteś pod kontrolą i to najważniejsze ❤️trzymaj się dzielnie. Będą jaja jak obie przywitamy dzieciaczki w środę 🤣🤣🤣
 
@TeklaOla , jestem w szoku! Wiadomo jaki jest powód obniżonej ilości wod plodowych?
Mój ostatni porod był indukowany, pamiętasz? Założono mi cewnik Foleya, po 8h zaczęła się akcja porodowa. Nie było nawet potrzeby podania oksytocyny. Życzę Ci, aby i u Ciebie wszystko poszło tak sprawnie.
@Strusio85 , @TeklaOla, trzymam za Was mocno kciuki! Stresuje się jakbym to ja sama miała jechać na porodówke! Dla mnie widok moich dzieci po porodzie był najpiękniejszym czego w życiu doświadczyłam. Życzę Wam, aby i dla Was to był tak wyjątkowy moment. Aż sie wzruszyłam 🥹 czekamy na wieści!
No właśnie nie wiedzą ...dlatego nie chcą czekać...martwię się ze cos nie tak z maleństwem ale niby na usg wszystko ok...
 
reklama
Do góry