reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Dzięki za pamięć! 🥰
Tego jeszcze nie wiem... byłam na USG 12 dni temu, dziś idę na kolejne. Tak naprawdę dopiero się czegoś dowiem...
No patrz jak się wstrzylilam z pytaniem … w dzień USG :) trzymam wiec kciuki :) jeśli dobrze pamietam… Ty jesteś we Francji ? Zgadza się ? …. Koniecznie daj znać co i jak na USG wyszło :)
 
Hej dziewczyny! Kuźwa jeszcze nie rodzę a już jestem cała obolała! 3 położne sprawdzały czy uda im się założyć balonik ..jednej mało nie wyj*bałam w zęby z bólu...sorry za przekleństwa ale bez kitu ..jak tak toboli to ja wysiadam🤣
3 próby założenia balonika...ale w końcu się udało i czekamy do północy..potem zobaczymy ..chyba dlatego że mam macice w tylozgieciu i dlatego tak.
A tu na sali ze mną jest jakas rodzina z 3-4 letnim dzieckiem które w kółko ogląda bajki..i rumunka która ciagle gada przez tel na głośnomówiący z Rumunią 🤦🏻‍♀️ bez kitu niektórzy ludzie nie mają mózgów...a i jeszcze obok jest para która ciągle się kłóci
Spytałam o pojedynczy pokój ale póki co są full..także mam nadzieję że jak cos sie zwolni to mnie tam ulokują bo bez kitu co tu sie wyprawia🙈
 
Hej dziewczyny! Kuźwa jeszcze nie rodzę a już jestem cała obolała! 3 położne sprawdzały czy uda im się założyć balonik ..jednej mało nie wyj*bałam w zęby z bólu...sorry za przekleństwa ale bez kitu ..jak tak toboli to ja wysiadam🤣
3 próby założenia balonika...ale w końcu się udało i czekamy do północy..potem zobaczymy ..chyba dlatego że mam macice w tylozgieciu i dlatego tak.
A tu na sali ze mną jest jakas rodzina z 3-4 letnim dzieckiem które w kółko ogląda bajki..i rumunka która ciagle gada przez tel na głośnomówiący z Rumunią 🤦🏻‍♀️ bez kitu niektórzy ludzie nie mają mózgów...a i jeszcze obok jest para która ciągle się kłóci
Spytałam o pojedynczy pokój ale póki co są full..także mam nadzieję że jak cos sie zwolni to mnie tam ulokują bo bez kitu co tu sie wyprawia🙈
O kurcze trzymaj się Kochana. Słyszałam ponoc jest ból przy tym baloniku.🙊. No niektórzy ludzie nie mają za grosz wstydu i zachamowan. Oby udało się mieć swój pokój cisza i spokój to największa ulga.
 
O kurcze trzymaj się Kochana. Słyszałam ponoc jest ból przy tym baloniku.🙊. No niektórzy ludzie nie mają za grosz wstydu i zachamowan. Oby udało się mieć swój pokój cisza i spokój to największa ulga.
No naprawdę niektórym brak kultury...teraz piguła wyprosiła jedną osobę od tych kłócących się bo można mieć 2 osoby odwiedzające a ta miała 3🤦‍♀️
 
reklama
No naprawdę niektórym brak kultury...teraz piguła wyprosiła jedną osobę od tych kłócących się bo można mieć 2 osoby odwiedzające a ta miała 3🤦‍♀️
Hej dziewczyny! Kuźwa jeszcze nie rodzę a już jestem cała obolała! 3 położne sprawdzały czy uda im się założyć balonik ..jednej mało nie wyj*bałam w zęby z bólu...sorry za przekleństwa ale bez kitu ..jak tak toboli to ja wysiadam🤣
3 próby założenia balonika...ale w końcu się udało i czekamy do północy..potem zobaczymy ..chyba dlatego że mam macice w tylozgieciu i dlatego tak.
A tu na sali ze mną jest jakas rodzina z 3-4 letnim dzieckiem które w kółko ogląda bajki..i rumunka która ciagle gada przez tel na głośnomówiący z Rumunią 🤦🏻‍♀️ bez kitu niektórzy ludzie nie mają mózgów...a i jeszcze obok jest para która ciągle się kłóci
Spytałam o pojedynczy pokój ale póki co są full..także mam nadzieję że jak cos sie zwolni to mnie tam ulokują bo bez kitu co tu sie wyprawia🙈
Jak super, ze sie odezwałas :) ciagle zaglądam na stronę i Sprawdzam czy są jakieś wieści od Ciebie ! :)
No ja w piątek byłam meldować sie w szpitalu na cesarkę … i tez pytałam o prywatny pokój, bo wiem jak to bywa z innymi narodowościami, kulturami …. Niektórzy maja to we krwi, rodzic „rodzinnie” … a to niestety potrafi denerwować…. Szczególnie po porodzie jak Twoje dziecko zaśnie a do sąsiadki w odwiedziny przychodzi pół rodziny i siedzi cały dzień. Tak było u mojej koleżanki, z tym ze ona ciagle się pielęgniarkom skarżyła i jakoś po czasie sąsiadka musiała wyjść z rodzina na korytarz :)
 
Do góry