reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Iskrzynko🙂 wiem, że to tylko liczby ale Twoje są moimi szczęśliwymi.
7 komorek
4 zaplodnione
......
Świeży transfer najlepszej blastki.
Czekamy na info czy udało się zamrozić 3 pozostałe.
Niestety nie😰. Oczywiście tego nie powtarzaj ode mnie 🙃!!!!!

Wczoraj w Walentynki minęły dokładnie trzy lata, gdy po dziesięciu dniach od transferu jedynego zarodka zobaczyłam betę 134🥰
Nasz Filip jutro kończy 2 lata i 4 miesiące.
Nie wiem czy to dobry przykład, ale jesteśmy dowodem na to że się da💪 i że się udaje🤰🤱.
Z całego serca życzę Wam szczęśliwego finału ❤️.
 
reklama
Iskrzynko🙂 wiem, że to tylko liczby ale Twoje są moimi szczęśliwymi.
7 komorek
4 zaplodnione
......
Świeży transfer najlepszej blastki.
Czekamy na info czy udało się zamrozić 3 pozostałe.
Niestety nie😰. Oczywiście tego nie powtarzaj ode mnie 🙃!!!!!

Wczoraj w Walentynki minęły dokładnie trzy lata, gdy po dziesięciu dniach od transferu jedynego zarodka zobaczyłam betę 134🥰
Nasz Filip jutro kończy 2 lata i 4 miesiące.
Nie wiem czy to dobry przykład, ale jesteśmy dowodem na to że się da💪 i że się udaje🤰🤱.
Z całego serca życzę Wam szczęśliwego finału ❤️.
Cudnie! Ja w ciemno biorę Twoją historię i niech nawet będzie skopiowana 1:1 (no może niezupełnie, bo ja nie będę mieć świeżego transferu) i nie muszę mieć żadnych mrozaków na zimowisku, byleby ten jeden jedyny został ze mną i pewnego dnia miał 2 lata i 4 miesiące 🥰🙏
A jak by był chłopiec to dam mu nawet na imię Filip 🙂
 
Cudnie! Ja w ciemno biorę Twoją historię i niech nawet będzie skopiowana 1:1 (no może niezupełnie, bo ja nie będę mieć świeżego transferu) i nie muszę mieć żadnych mrozaków na zimowisku, byleby ten jeden jedyny został ze mną i pewnego dnia miał 2 lata i 4 miesiące 🥰🙏
A jak by był chłopiec to dam mu nawet na imię Filip 🙂
Ale się ubawiłam 🤪🤣
Trzymam mocno kciuki za powodzenie🤰🤱❤️
 
Kochane ❤️🙂 Nie mam niestety żadnych nowych wieści. U mnie w klinice nie zaglądają do zarodków aż do 5 doby, chyba, że miałby któryś być mrożony w 3 dobie, to wtedy je wyciągają, ale u nas tak nie było, bo zarodki mają być badane, więc muszą być hodowane do blastocysty. Tak więc na obecną chwilę nikt nie wie, co tam się dzieje. Módlcie się, proszę, za moje Maluchy 🙏, oby tam jeszcze jakieś walczyły 💪 i dotrwały do tej 5/6 doby.
 
Kochane ❤️🙂 Nie mam niestety żadnych nowych wieści. U mnie w klinice nie zaglądają do zarodków aż do 5 doby, chyba, że miałby któryś być mrożony w 3 dobie, to wtedy je wyciągają, ale u nas tak nie było, bo zarodki mają być badane, więc muszą być hodowane do blastocysty. Tak więc na obecną chwilę nikt nie wie, co tam się dzieje. Módlcie się, proszę, za moje Maluchy 🙏, oby tam jeszcze jakieś walczyły 💪 i dotrwały do tej 5/6 doby.
Oki doki :) kiedy masz 5 dobę ? Jutro ? 😊
 
Oki doki :) kiedy masz 5 dobę ? Jutro ? 😊
Tak, jutro, ale jak w piątej nie będzie jeszcze blastki, a zarodki nie obumarły, to hodują je dalej do 6, więc do niedzieli i pani embriolog kazała dzwonić dopiero w poniedziałek, kiedy hodowla będzie już na pewno zakończona i wtedy wszystkiego się dowiem.
No chyba, że jutro okaże się, że żaden nie przetrwał 😟, to chyba zadzwonią z informacją, sama nie wiem. Mam nadzieję, że tak nie będzie 🙏
 
reklama
Tak, jutro, ale jak w piątej nie będzie jeszcze blastki, a zarodki nie obumarły, to hodują je dalej do 6, więc do niedzieli i pani embriolog kazała dzwonić dopiero w poniedziałek, kiedy hodowla będzie już na pewno zakończona i wtedy wszystkiego się dowiem.
No chyba, że jutro okaże się, że żaden nie przetrwał 😟, to chyba zadzwonią z informacją, sama nie wiem. Mam nadzieję, że tak nie będzie 🙏
Oki doki :) to niech oni jutro lepiej milczą a my poczekamy na poniedzialke i dobre wieści 😊👌
 
Do góry