reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

przykro mi L, że się nie udało. Trzymam kciuki, wiem że to trudny czas.

Ja od kilku dni krwawię, lekarz mówi że to moze od owulacji, brałam tez zastrzyk z Gonapeptyl. Jeżeli przestanie sie powtarzać, to we wtorek mam transfer (a od soboty neoparin). Jeżeli krwawienia bedą dalej to odwołujemy transfer i szukamy przyczyny :(
 
reklama
Na tyle jesteśmy zdrowe na ile nas przebadaja lub same się przebadamy.

Ja też myślałam, że jestem zdrowa🤪..i niby ogólnie jestem a w immunologii wyszły kwiatki.. 4 poronienia ...dopiero pod opieką immunologa udało mi się za 5 razem przekroczyć 2 trymestr i obecnie jestem w 16 tc.

Nie sugeruje że na pewno jest u Ciebie jakiś problem. Być może faktycznie wszystko u Ciebie ok.
Sama jednak bardzo żałuję, że mi nikt wcześniej nie doradził żeby pogłębiła diagnostykę immunologiczna ...

Wszyscy lekarze mi mówili, że jestem super zdrowa ...a jednak okazuje się, że nie do końca.

Robiłaś histeroskopie z badaniem emdometrium pod kątem stanu zapalnego?
Tak miałam robiona Hsk wszystko ok miałam Malutkie polipy które zostały mi przy okazji usunięte.

Właśnie dziś byłam u embriologa możemy dać nasz zarodek 🥰🥰🥰

Oczywiście jak będę w ciąży czeka nas multum badan i oczywiście test Nifty tez :)

Dziś była moja Pani dr i wysłała mnie na badanie Kir wiec widzę ze mi wywrozylas jedno z badan :)

Kurde… musi być dobrze :(
 
Tak miałam robiona Hsk wszystko ok miałam Malutkie polipy które zostały mi przy okazji usunięte.

Właśnie dziś byłam u embriologa możemy dać nasz zarodek 🥰🥰🥰

Oczywiście jak będę w ciąży czeka nas multum badan i oczywiście test Nifty tez :)

Dziś była moja Pani dr i wysłała mnie na badanie Kir wiec widzę ze mi wywrozylas jedno z badan :)

Kurde… musi być dobrze :(
Super 😁Trzymam kciuki za kolejne podejście 🥰
Haha ...przepowiadam przyszłość 🤪🤪 dobrze, że kazała robić to badanie - kiry odpowiadają za implantację.
 
Dziewczynki. Zapytam. U mnie 16+3. Czy któraś też w 2 trymestrze bolała głowa? Mnie od 4 dni ćmi i jest to męczące 🙈...w 1 trymestrze ani głowa ani piersi nie bolały. Teraz głowa i piersi doskwierają ( były oklapuski a są niczym u Pameli Anderson 🤣) 🙉🙈🙊... Młody coraz bardziej aktywny więc z nim raczej wszystko ok ale martwi mnie ten ból głowy...chora raczej nie jestem - gardło nie boli, kataru, kaszlu itp nie mam.
Mnie bolała kilka razy i to dość mocno tylko zimny kompres na czoło pomagał,raz bolała.mnie tak że skończyło się wymiotami
 
Dziewczyny! Ja z garścią dobrej Energi i nadziei! 😃 Właśnie robiłam zamówienie na balony i inne cuda z okazji zbliżających się 1 urodzin mojej córki i pomyślałam o Was (dziewczyny z kafeteri) 🙈
Zyczę Wam wszystkim tego żebyście też tego doświadczyły! Żebyście się nie poddawały! Żebyście walczyły ile Wam siły pozwolą! 💪 Nie zawsze wszystko przychodzi tak łatwo i tak szybko jak byśmy chciały ale to nie znaczy, że to nasze upragnione szczęście nigdy nie nadejdzie.

5 in vitro.
Grudzień 2019 poronienie 8 tc
Grudzień 2020 poronienie 12 tc
Grudzień 2021 - cud - 2560g szczęścia i słodyczy

Od kilku lat grudzień, święta i sylwester to był dla mnie czas rozpaczy, smutku i samotności. Teraz na grudzień czekam i nie zamierzam płakać a cieszyć nim w 100%.

Czasem mamy dość, czasem nie mamy sił, czasem musimy na chwilę odpuścić i zebrać energię do walki ale gdzieś tam w głębi serca nie traćcie nadziei. Wszystkie zasługujemy na bycie mamami.
 
Nie martw się, następnym razem napewno się uda 😘 masz jeszcze zamrożone zarodki??
Ja nie wiem jak mam Bogu dziękować, że nam się udało. W końcu skończą się te wścibskie komentarze, podteksty i pytania ze strony znajomych i rodziny.
Basiu miałam jeden prawidłowy… ale byłam z mężem dziś u embriologa i okazało się ze mamy rekomendacje!! Tamten byl blastką BB ten blastka AA zobaczymy…

Musi nam się wszystkim udać ❤️
 
reklama
Basiu miałam jeden prawidłowy… ale byłam z mężem dziś u embriologa i okazało się ze mamy rekomendacje!! Tamten byl blastką BB ten blastka AA zobaczymy…

Musi nam się wszystkim udać ❤️
Kochana, w takim razie bardzo mocno trzymam kciuki i wspieram Cię z całego serduszka♥️ warto walczyć do końca. Ja po punkcji uzyskałam 15 zarodków, z czego zostało 7 klasy AA. W drodze do domu po zabiegu nabawiłam się zespołu lędźwiowo - pukcyjnego...niesamowity ból. Wróciliśmy do kliniki i dostałam dwie kroplówki...ciężko było, ale czego się nie robi, żeby na monitorze USG w końcu zobaczyć mała kropeczke:)
 
Do góry