reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Hej wszystkim ♥️ jestem tu nowa, w styczniu bedziemy podchodzic do in vitro po nie udanej iui. Nasz problem to niska ilość plemników.

Czy możecie mi powiedzieć w którym + - dniu cyklu miałyście lub macie „zaplanowaną” punkcje (przy stymulacji i krótkim protokole) ?

Z góry dziekuje za pomoc i oczywiscie trzymam za Was mocno kciuki 🍀
 
Hej wszystkim ♥️ jestem tu nowa, w styczniu bedziemy podchodzic do in vitro po nie udanej iui. Nasz problem to niska ilość plemników.

Czy możecie mi powiedzieć w którym + - dniu cyklu miałyście lub macie „zaplanowaną” punkcje (przy stymulacji i krótkim protokole) ?

Z góry dziekuje za pomoc i oczywiscie trzymam za Was mocno kciuki 🍀
Witam :) ja punkcję miałam w 10 dc ale to wszystko zależy od ilości i wielkości pęcherzyków :)


Jutro mam transfer trzymajcie mocno kciuki 🥰🥰❤️❤️
 
Hej wszystkim ♥️ jestem tu nowa, w styczniu bedziemy podchodzic do in vitro po nie udanej iui. Nasz problem to niska ilość plemników.

Czy możecie mi powiedzieć w którym + - dniu cyklu miałyście lub macie „zaplanowaną” punkcje (przy stymulacji i krótkim protokole) ?

Z góry dziekuje za pomoc i oczywiscie trzymam za Was mocno kciuki 🍀
Cześć! Jak wyżej - wiele zależy od tego, jak rosną pęcherzyki i w jakiej ilości, także od długości Twojego cyklu (ja mam długie). Do tego u nas doszła kwestia tego, że punkcja nie może wypaść w weekend. U mnie wyszedł 19. dzień!
Powodzenia!
 
Witam :) ja punkcję miałam w 10 dc ale to wszystko zależy od ilości i wielkości pęcherzyków :)


Jutro mam transfer trzymajcie mocno kciuki 🥰🥰❤️❤️
Witaj🙂
To jest bardzo indywidualna kwestia, wszystko zależy jak Twoje jajniki zareagują na stymulację, która może trwać tydzień albo dłużej.
U mnie jajeczka rosły szybko i miałam punkcję w 9 dniu cyklu.
 
reklama
Do góry