reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Dziewczyny nie często tu zaglądam, ale trzymam kciuki za każdą z Was.
@Strusio85 jak się czujesz?
@MamaAniola zagladzasz tu jeszcze? Jak Wiktor ? Pewnie wiele postępów zrobił.
Czy wiecie co u @Jennn ? I @AsiaWin ?
Trzymajcie się cieplutko 🙂
Witaj, kochana!!! Jak milo, że pytasz 🥰
Oczywiście, że zaglądam! Może nie pisze dużo, ale czytam Was każdego dnia - tak, to uzależnienie!

W moim Wiktorku jestem zakochana po uszy. Minelo już 3.5 msca, trzyma ładnie główkę, sięga zabawki i je chwyta (nie tylko zabawki, moje włosy również). Rośnie jak na drożdżach - 2 tyg temu miał 67cm długości, wyrasta mi z rozmiaru ubran 68, które niby przeznaczone są dla dzieci 3-6 msc. Jest spokojnym maluszkiem, rzadko placze, za to uwielbia raczyć otoczenie swoim pięknym, bezzebnym uśmiechem, przy okazji prezentując doleczki w policzkach. Jest cudny! ❤️
Mów jak tam u Ciebie 🤗
 
Hej Aniu ♥️ u mnie w porządku. Dzis wg om 14+1. Do tego stopnia się dobrze czuje, że się zastanawiam czy wszystko ok🙈🤪 Czuję się bardzo dobrze, zaparcia przeszły, brzuch nie boli, energii więcej, mdłości prawie nie ma. Pewnie gdyby nie moja historia strat to byłabym przeszczęśliwa .. a tak to mam multum myśli w głowie czy z dzidzia wszystko ok 😬... Byle do środy - wtedy USG. Może ono mnie uspokoi🙈 a co u Ciebie? ♥️
Będzie wszystko dobrze. Ja miałam podobnie pierwszy trymestr combo ( wymioty, zgaga, mdłości) . W drugim czułam się fit . Moja rada korzystaj i nie myśl za dużo. Poczekaj na trzeci trymestr 🙃 brzuszek duży +kopniaczki = bezsenne noce. A więc glowa do góry i ciesz się. Teraz już Twój nastrój to Wasz nastrój 🥰😍
U mnie czas leci za szybko...za tydzień córka kończy 2 miesiące 😌
Trzymam kciuki i cały czas Ci kibicuje 🙂
 
Hej, teraz jestem WinWin. Może dwa razy win przybliży mnie do sukcesu!!! ;) dziękuję że pytasz. Miałam podchodzić do transferu, ale wyszły mi złe poziomy hormonów na starcie. Czekam na okres i następna próba podejścia :) a co u Was?
Z takim nickiem osiągniesz na pewno sukce czego Ci życzę 🙂. Tonteraz trzymam kciuki aby ten był tym szczęśliwym dla Was . I życzę tłustej bety 😊
U nas czas leci naprawdę szybko. Mała czasem daje w kość 🤭
 
Witaj, kochana!!! Jak milo, że pytasz 🥰
Oczywiście, że zaglądam! Może nie pisze dużo, ale czytam Was każdego dnia - tak, to uzależnienie!

W moim Wiktorku jestem zakochana po uszy. Minelo już 3.5 msca, trzyma ładnie główkę, sięga zabawki i je chwyta (nie tylko zabawki, moje włosy również). Rośnie jak na drożdżach - 2 tyg temu miał 67cm długości, wyrasta mi z rozmiaru ubran 68, które niby przeznaczone są dla dzieci 3-6 msc. Jest spokojnym maluszkiem, rzadko placze, za to uwielbia raczyć otoczenie swoim pięknym, bezzebnym uśmiechem, przy okazji prezentując doleczki w policzkach. Jest cudny! ❤️
Mów jak tam u Ciebie 🤗
Sama slodycz jak czytam 😊🥰 Mały siłacz rośnie ☺ ani się nie obejrzysz a będzie raczkował a później zasuwał wszędzie . Cieszę się że u Was również wszystko w porządku.
Ja cieszę się z każdego dnia. Bywały gorsze dni bo trafiłam na oddział na szczęście tylko na 4 h pod znieczulenie ogólne. I strasznie przeżywałam kp . Ale jakoś daliśmy radę.
 
reklama
Sama slodycz jak czytam 😊🥰 Mały siłacz rośnie ☺ ani się nie obejrzysz a będzie raczkował a później zasuwał wszędzie . Cieszę się że u Was również wszystko w porządku.
Ja cieszę się z każdego dnia. Bywały gorsze dni bo trafiłam na oddział na szczęście tylko na 4 h pod znieczulenie ogólne. I strasznie przeżywałam kp . Ale jakoś daliśmy radę.
Jak to trafiłaś na oddzial? Co się stało?
 
Do góry