reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Kup sobie lek z wit d3 bo przynajmniej będziesz wiedziała że ona tam jest. W suplemencie równie dobrze może wogole nie być witaminy bo nie musi przechodzić żadnych badań. Wynik masz na granicy. Jestem ciekawa co powie lekarz. Najwyzej poczekasz jeszcze miesiąc i będziemy razem się stymulować 😉
To jaki lek polecacie. Bez recepty. Ja biorę ibuvit 2000 jednostek.
Jak zwększyłam sobie do dwóch tabletek dziennie to po kilku dniach takiej dawki zaczęłam się źle czuć i wróciłam do 1 tabletki. Dodam że nie badałam poziomu witaminy
 
reklama
To jaki lek polecacie. Bez recepty. Ja biorę ibuvit 2000 jednostek.
Jak zwększyłam sobie do dwóch tabletek dziennie to po kilku dniach takiej dawki zaczęłam się źle czuć i wróciłam do 1 tabletki. Dodam że nie badałam poziomu witaminy
Vigantoletten w dawce 1000 jest lekiem. Jest też vigantoletten 2000 ale to nie jest lek.
Ja brałam 1000 i ze skrajności poszłam w prawie nadmiar. Także polecam. Brałam 2 x dziennie po 1 tabl
 
Dziewczyny dostałam odpowiedź od pani dr, działamy! Jutro na 15:00 wizyta.
A na poziom witaminy D3 mam brać vigantol 10 kropli.
Mi ten vigantol w kropelkach wogole nie podniósł. Brałam chyba 10tys dziennie a wit d3 miałam... 30... za to po vigantolu w tabletkach skoczyło do 50!
Trzymam kciuki za jajka!!!
 
Vigantoletten w dawce 1000 jest lekiem. Jest też vigantoletten 2000 ale to nie jest lek.
Ja brałam 1000 i ze skrajności poszłam w prawie nadmiar. Także polecam. Brałam 2 x dziennie po 1 tabl
Teraz chyba 2000 też jest lekiem. Najlepiej zapytać w aptece jak to aktualnie jest 😀 bo to się zmienia. Wiem że inne firmy też wypuściły d3 jako lek.
 
Witam Panie. Ja już po histeroskopii. Miałam wczoraj i nacięto mi dno macicy bo była jakaś wypukłość i zrobiono mi scratching endometrium. Wszystko by było dobrze, gdyby nie to, że dostałam gorączki wczoraj wieczorem i silnych buli podbrzusza. No i krew. Obstalam się wczoraj na oddziale ginekologiczno - położniczym. Zrobiono mi wszystkie badania i z krwi i inne. Wyniki w normie i nie wiadomo skąd ta gorączka się wzięła. Podano mi że 3 kroplówki wczoraj i dzisiaj już jest wszystko dobrze. Jakby nigdy nic. Ale jeszcze mnie trzymają, pewnie do jutra. Zawsze coś. Z moim szczęściem to zawsze coś wyjdzie nie tak. No zobaczymy co będzie dalej. 😓😥😓
 
Witam Panie. Ja już po histeroskopii. Miałam wczoraj i nacięto mi dno macicy bo była jakaś wypukłość i zrobiono mi scratching endometrium. Wszystko by było dobrze, gdyby nie to, że dostałam gorączki wczoraj wieczorem i silnych buli podbrzusza. No i krew. Obstalam się wczoraj na oddziale ginekologiczno - położniczym. Zrobiono mi wszystkie badania i z krwi i inne. Wyniki w normie i nie wiadomo skąd ta gorączka się wzięła. Podano mi że 3 kroplówki wczoraj i dzisiaj już jest wszystko dobrze. Jakby nigdy nic. Ale jeszcze mnie trzymają, pewnie do jutra. Zawsze coś. Z moim szczęściem to zawsze coś wyjdzie nie tak. No zobaczymy co będzie dalej. 😓😥😓
Oj nie! Mam nadzieję że szybko wrócisz do domu i że to nic takiego 🤞 ale dziwne że nic nie wyszło..przecież gorączka nie bierze się z niczego🤔
 
Oj nie! Mam nadzieję że szybko wrócisz do domu i że to nic takiego 🤞 ale dziwne że nic nie wyszło..przecież gorączka nie bierze się z niczego🤔
Rozmawiałam ze swoją p. Doktor i to nie jest normalne aby była gorączka. I dlatego obstalam się w szpitalu. Może z wycieńczenia albo mój organizm tak zareagował. Macica się obudziła do życia i organizm może odreagował 🤔🤔 wszystkiego się można domyślać teraz
 
reklama
Rozmawiałam ze swoją p. Doktor i to nie jest normalne aby była gorączka. I dlatego obstalam się w szpitalu. Może z wycieńczenia albo mój organizm tak zareagował. Macica się obudziła do życia i organizm może odreagował 🤔🤔 wszystkiego się można domyślać teraz
Oby to były dobrego złe początki 😉🤞trzymam kciuki.
 
Do góry