reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona :)

reklama
Jak juz tak wybieramy imiona to ja jestem za Hanna lub Lena dla dziewczynki. Problem z chłopcem. ... :) Ale u mnie moi chlopcy intensywnie myślą nad imionami I moje typy im sie i tak nie podobają :D
 
Ja im więcej myślę tym mniej wiem. Jeszcze wczoraj byłam pewna na 90 procent że będzie Matylda. Jak zapytałam A o imiona dla chłopaka wymyślił Julek. On dziewczynki nie chce wiec nie będzie o imieniu myślał...
 
Bo jak to stwierdził nie kręci go polecenie warkoczyki (a nasz syn ma długie włosy) i zabawa lalkami. Głupek. Nie wiem skąd ma wyobrażenie ze chłopaki zawsze chcą jeździć na ryby i grać w piłkę :)

Mnie szczerze obojętne.
 
Ja jego czasem też zrozumieć nie mogę. Itak będzie kochał tylko woli chłopaków.
Szowinista i tyle:) co chwile go pytam czemu nie jest gejem jeśli woli chłopców to po co z babami sypia :p
 
Pupui a pewnie jakby byla dziewczynka to oszalal bh na jej punkcie i byla bu jego oczkiem w glowie ;)
 
będzie co ma być :p Byle by jadło spało i było zdrowe. O niczym innym nie marze.
Tylko muszę wymyślić imię dwusylabowe.
 
reklama
Do góry