reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona :)

U mnie dziewczynka to będzie Matylda ( raczej obstawiam,że tak właśnie będzie)
Dla chłopaka będzie ciężko bo muszę drugie oryginalne wymyślić (żeby brat Joschki nie był poszkodowany)

Anney bardzo mi się podoba Bazyli (super imię)
 
reklama
My mamy Anatolię dlatego dla bliźniaków też chciałabym jakieś niezbyt popularne imiona. Dla mnie kryterium jest takie żeby co drugie dziecko na ulicy nie miało tak na imię.

Na razie obstawiam Remigiusza i Alberta. A dla dziewczynek Dominika i Matylda ale myślę, że jeszcze 10 razy się to zmieni. Przy Toli od początku byliśmy pewni, że będzie Tola .
 
U mnie dziewczynka to będzie Matylda ( raczej obstawiam,że tak właśnie będzie)
Dla chłopaka będzie ciężko bo muszę drugie oryginalne wymyślić (żeby brat Joschki nie był poszkodowany)

Anney bardzo mi się podoba Bazyli (super imię)



Moj moj luai miał być bazylim,ale moj były maź nie lubił tego imienia (nie był Polakiem) i wziął je moj brat. Zreszta dla chłopców miałam olbrzymi problem z imionami i walka i krzyki po nocach :( okropnie to wspominam.
 
My mamy Anatolię dlatego dla bliźniaków też chciałabym jakieś niezbyt popularne imiona. Dla mnie kryterium jest takie żeby co drugie dziecko na ulicy nie miało tak na imię.

Na razie obstawiam Remigiusza i Alberta. A dla dziewczynek Dominika i Matylda ale myślę, że jeszcze 10 razy się to zmieni. Przy Toli od początku byliśmy pewni, że będzie Tola .
Wszystkie piękne!!!
my tez nie chcemy popularnego imienia i teraz sie zastanawiam nad Leonem, skoro tylko tu juz jedna czy dwie osoby chcą leonka:-D

Albert i Ernest mi sie bardzo podoba, ale mojemu m nie.
tola i Matylda piękne! My mamy mega długie nazwisko wiec chcemy krótkie imię. Muszę token zapodac na stół ;)
 
U nas bedzie Lena lub Gabriel :-) Moj wybieral dla dziewczynki i razem dla chlopca, bo ja marzylam o Dominiku, ale moj sie uparl, ze jednak Gabriel :-) Ale zobaczymy co sie 'wykluje' :-)
 
reklama
Do góry