reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona październikowych maluszków

Mi się bardzo podoba Helenka dla dziewczynki ale Helena dla duzej kobity zdecydowanie juz nie.

Ja mam 4.04 usg prenatalne w 14 tyg i mam nadzieje, ze juz sie czegos dowiem to bedziemy z A. wybierac imiona.


Moja cora juz wybrala Natalke bo to pewnie bedzie siostrzyczka (jej przyjaciolka z przedszkola ma tak na imie). :p
 
reklama
Mi się zawsze Natalka podobało i takie imię wymyśliłam dla najmłodszej siostry ;) 6 lat różnicy między nami.
Wiec teraz swojej bym tak dać nue mogła ... (o ile oczywiście będzie dziewczybka)
 
Ja z kolei mam inaczej z Natalką.
Moja mama chciała mi tak dać na imię, tato był mega przeciwny i jak pojechał do Urzędu Stanu Cywilnego to dał takie jak on chciał, a Natalia mam na drugie. I cieszę się, bo do mnie by nie pasowało ;)
 
Larka u mnie podobna sytuacja tyle,że odwrotna ;) miałam na imię Agnieszka tacie się źle skojarzyło pojechał do urzędu zmienił na Natalię,Agnieszka mam na drugie.
 
reklama
Hehe larkaa ja znalam taka Natalke, ze morze wódy wydoila a chłopów to przerzucala jak skarpetki. ;) moze wam kiedys opowiem anegdotki ale to na zamkniętym. W kazdym razie dziolszka ułożona bynajmniej nie jest ; )
 
Do góry