reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Wyczekiwanych :-)

Stefanna- mojemu mężusiowi też bardziej przypadło do gustu Antonina:tak:. Mówi,ze takie milutkie, a potem będzie Tośka jak urośnie:-D:-D:-D.
Beti- tylko nie Żaneta, bez obrazy ale nie za bardzo przypadło mi do gustu, no a powód męża do nadania tego imienia całkiem nie do przyjęcia:baffled::no:.
 
reklama
Beti ja podobnie jak dziewczyny-Zanetka,Żancia stanowczo NIE-no i ten argument też chyba nie bardzo:baffled::sorry2:Ale Monika czy Weronika jest ok:-):-)
 
Jeszce raz dziękuję, za Wasze wsparcie... Jesteście kochane, a co do przekonywania mężusia, to już nie takie rzeczy udało mi się u niego wyperswadować;-) Szkoda tylko, że z niego taki uparciuch...
Mam nadzieję, że już niedługo będę mogła dodać podpis imienia małej.
Pozdrawiam wszystkie mamy.
 
Mąż był dzisiaj w USC zarejestrować Milenkę, a pani powiedziała, że nie często się to imię pojawia, ale dzisiaj to już trzecia Milena :szok:, a miało nie być popularne
 
Dziewczyny, dzisiaj wspólnie z A ustaliliśmy imię dla naszej córeczki:
Jolanta Izabela
ale potem sobie przypomniałam, że znam jedną Jolę, przez która o mało nie rozpadł się nasz związek z A (nie byliśmy jeszcze małżeństwem)... będę przekonywała mężulka do Klaudii Izabeli
 
reklama
Stefanna, będę molestowała mojego małż, aż sie zgodzi... jakoś zawsze coś mu nie pasuje...
co do imienia Klaudia powiedział, że jego kolega miał kotkę o tym imieniu i dla niego to imię jest kocie... ubaw miałam po pachy...
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry