reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona Naszych fasolek

Myślę, że Tau ma rację co do popularności imienia Hania - ostatnio jest coraz częściej nadawane - a przynajmniej taka moda panuje wśród moich znajomych;-)
 
reklama
Myślę, że Tau ma rację co do popularności imienia Hania - ostatnio jest coraz częściej nadawane - a przynajmniej taka moda panuje wśród moich znajomych;-)

Hania to zdecydowanie moja faworytka. Od początku ciązy wiem, że tak będzie mieć na imię moja mała. Czy popularne to nie wiem i akurat tym się nie kieruję, po prostu wszystkie Hanie które znam to fajne laski:-)No i pasuje do nazwiska:tak:

15406844d8.png
 
Hania u nas też jest dość popularnym imieniem ostatnio, nie zmienia to faktu, ze bardzo ładnym.

A mnie chodzi po głowie, oprócz Natalki... Marysia, Nina i ... Rozalka:sorry2:
 
witam dziewczyny, u nas po ciężkich i zmudnych rozmowach z moim A. postanowiliśmy że najprawdopodobniej będzie Natalka :-)
 
A mnie chodzi po głowie, oprócz Natalki... Marysia, Nina i ... Rozalka:sorry2:

Inja, nam się też najbardziej spodobała Nina i już wszyscy tak mówią do brzuszka :) Mieliśmy jeszcze kilka typów, ale jednak teraz już nie wyobrażam sobie żeby było inne imię :) zresztą, na kolejną wizytę u lekarza idziemy 1 kwietnia i mała może nam zrobić kawał i pokaże że jednak jest chłopcem ;-):-)
 
Inja, nam się też najbardziej spodobała Nina i już wszyscy tak mówią do brzuszka :) Mieliśmy jeszcze kilka typów, ale jednak teraz już nie wyobrażam sobie żeby było inne imię :) zresztą, na kolejną wizytę u lekarza idziemy 1 kwietnia i mała może nam zrobić kawał i pokaże że jednak jest chłopcem ;-):-)

Ninka bardzo fajne imię :tak:.
Ja też do 1 kwietnia mam Córunię :tak:, mam nadzieję że po wizycie nic się nie zmieni:-D
 
Inja, nam się też najbardziej spodobała Nina i już wszyscy tak mówią do brzuszka :) Mieliśmy jeszcze kilka typów, ale jednak teraz już nie wyobrażam sobie żeby było inne imię :) zresztą, na kolejną wizytę u lekarza idziemy 1 kwietnia i mała może nam zrobić kawał i pokaże że jednak jest chłopcem ;-):-)

Regina, Madziumba ha ha ja też mam USG 1 kwietnia;-) ciekawe kto zrobi psikusa:-D
 
Jak wczoraj bylismy na tym USG 3/4D to pani dr spytała nas czy mamy juz imie dla malucha. Jak odpowiedzielismy, że nie jestesmy zdecydowani jeszcze to powiedziala, że może powinniśmy dać Wiktor bo akurat w tym momencie było widać ja mały pokazał paluszki w znaku V jak "viktoria". Mamy to nawet nagrane.:-)
Sama nie wiem czy jestem przekonana do tego imienia choc bardzo mi sie podoba. Mamy jeszcze troszeczke czasu więc pomyslimy nad tą obcją :-)
 
reklama
Tricolor ja jestem za Wiktorem - imię śliczne:tak: A poza tym to mały na pewno dał Wam w ten sposób znak, że teraz już wszystko będzie w porządku i zostaniecie najszczęśliwszymi rodzicami pod słońcem;-) Także rozważ tę propozycję - a jak nie na pierwsze, to zawsze może tak dostać na drugie...
 
Do góry