reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla styczniowych maluszków!!

reklama
Ja nadal "burza mózgów" nad imieniem, bo mimo, iż pierwsze, wybrane ulubione Kajetan to jednak wątpliwości mam coraz więcej
Na nowej liście imion znalazły się: Tymoteusz, Tymon, Nikodem, Emaunel, Maksym,Wiktor, Cezary :szok::szok::szok::-D
Wymyśliłam sobie trzy kryteria, jakie musi spełniać imię i tyle mi spełnia :-) Najbardziej z tych wymienionych podoba mi się Tymek, Maksio, Niko - ale... co mi jeszcze strzeli... :confused:

u mnie w rodzinie jest Kajetan i nie cierpi swojego imienia, a duży już facet z niego i nadal ma żal do swojej mamy. Ja mam mieszane uczucia, co się komu podoba ;-)
Za to Nikodem bardzo ładne :-) :tak:

mi się podoba Piotruś dla synka i Hania dla córeczki, ale chłop marudzi, i tak z rozmową na ten temat poczekamy do usg za 3 tygodnie, powinno być wiadomo czy chłopaczek czy babeczka :-)
 
Ja jeszcze nie wiem czy będzie chłopiec czy dziewczynka, ale imiona mamy już na 100% wybrane... :-) Nasze maleństwo będzie miało podwójne imiona (drugie z chrzcin):
-dziewczynka : Antonina Krystyna
-chłopczyk: Wiktor Jakub

Nam się podobają, rodzinie też więc teraz tylko czekać na maleństwo :-D
 
Jak wam się podoba imię Eneasz???:-D Coś mi chodzi po głowie ostatnio:tak: ale skrótu od tego nie mogę opracować. Znałam jednego z dzieciństwa i później już żadnego. Całe życie myślałam że tak nazwę syna, ale każdy się wykrzywia:-) a mi się wydaje podobne do Łukasza. Dla panienki ostatnio nic nie mamy nowego:-)
 
Jak wam się podoba imię Eneasz???:-D Coś mi chodzi po głowie ostatnio:tak: ale skrótu od tego nie mogę opracować. Znałam jednego z dzieciństwa i później już żadnego. Całe życie myślałam że tak nazwę syna, ale każdy się wykrzywia:-) a mi się wydaje podobne do Łukasza. Dla panienki ostatnio nic nie mamy nowego:-)


no jest troche dziwne:sorry2:
 
Mi się podoba Eneasz :-) Mój chciał nazwać syna Jonasz, Jeremiasz lub jeszcze jakoś inaczej ale w końcu został Wiktor ;-)
 
myśmy się nakręcili na Tymka właśnie :) od początku szukania imion Tymek/Timi wygrywa ze wszystkimi imionami ;) także jeśli będzie synek to będzie Tymoteusz (Tymon nie bardzo nam się widzi....)
Dla dziewczynki mamy kilka typów ale jeszcze nic konkretnego ;)
 
reklama
Do góry