reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech ;-)

reklama
Dziewczyny a co myslicie o imieniu dziecka, takim jak rodzica? Bardzo mi sie podoba Wojtuś, ale tatuś ma tak na imię, no i w związku z tym nie wiem...
 
Dziewczyny a co myslicie o imieniu dziecka, takim jak rodzica? Bardzo mi sie podoba Wojtuś, ale tatuś ma tak na imię, no i w związku z tym nie wiem...
Dla tradycji ok, co kto lubi, ale jeśli chodzi tylko o kwestię podobania, to JA bym nie dała. Tyle jest innych imion. Jakby to był wujek czy kuzyn, to ok, ale osoba mieszkająca w tym samym domu? Dla mnie to jakieś niepraktyczne :)
 
Ja myślałam żeby dać małemu na imię tak jak ma jego tata na drugie czyli Daniel, no ale mój swojego drugiego nie lubi więc pomysł został szybko odrzucony....
 
Dla dziewczynki już dawno mieliśmy ustalone ze Marika, a dla chłopca gorzej, ale chyba będzie chłopiec więc Alex chyba że nam się jeszcze zmieni.
Córkę mamy Nicolę i każdy mówił że nie bardzo, a nam się podobało i podoba do teraz, jest wspaniała, w przedszkolu ani jednej nie było, a w szkole chyba też w klasie nie będzie innej Nicolki niż nasza. Koleżanki i koledzy mówią na nią Nicolka albo Niki.
 
Dziewczyny a co myslicie o imieniu dziecka, takim jak rodzica? Bardzo mi sie podoba Wojtuś, ale tatuś ma tak na imię, no i w związku z tym nie wiem...
Dziewczyny a co myslicie o imieniu dziecka, takim jak rodzica? Bardzo mi sie podoba Wojtuś, ale tatuś ma tak na imię, no i w związku z tym nie wiem...
Pewnie, że można, koleżanka tak nazwała. Na męża zazwyczaj mówi Maciek a na syna Maciuś, czasami jak opowiada o nich i pytam o którym mowa mówi "stary Maciek" albo "mały Maciek":):):)
 
Moja matka chrzestna nazwała swoim imieniem córka a córka kolejno swoją xD i tak są teraz trzy Jagody :)
Na zachodzie popularniejsze jest dawanie imienia po ojcu ale w tedy mają juniora i seniora albo Maciej Kowalski II :D
 
Dla dziewczynki już dawno mieliśmy ustalone ze Marika, a dla chłopca gorzej, ale chyba będzie chłopiec więc Alex chyba że nam się jeszcze zmieni.
Córkę mamy Nicolę i każdy mówił że nie bardzo, a nam się podobało i podoba do teraz, jest wspaniała, w przedszkolu ani jednej nie było, a w szkole chyba też w klasie nie będzie innej Nicolki niż nasza. Koleżanki i koledzy mówią na nią Nicolka albo Niki.
Twoja córcia to moja imienniczka;)
Jeśli u nas się sprawdzi to co lekarka powiedziała to będzie Nel albo Nela
Jeśli jednak będzie syn to tak do końca jeszcze się nie zdecydowaliśmy,może Adaś.Jakoś dla syna nie jesteśmy przygotowani z imieniem.
 
reklama
A ja mam córkę Anetkę. Przerabialismy już wszystkie i bardziej i mniej nowoczesne i jakoś nic nie pasowało. Wiedzieliśmy że nie będzie może innych to imię zachwycać ale przecież nie o to chodzi. Po prostu nikt nie komentował. Tak się mąż uparł i do brzuszka już mówił. A teraz już wiadomo że inne imię by nie pasowało do naszej Anetki. No i naprawdę jest rzadko spotykane. . .No i mówimy wyłącznie Anetka ona sama mówi ze ma na imię Ajetka - ma prawie 2 latka
 
Do góry