reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych pociech ;-)

reklama
Mam wrażenie, że Aleksander i Maksymilian często idą w parze u braci. Nie tylko u polskich dzieci, również jako Max i Alex. Nawet mój mąż, gdy wybraliśmy w końcu dla syna imię Olek, rzucił „ok, Maksiu dla drugiego dziecka i mamy dylemat z głowy” :p
To i cacy xD co prawda młody pierwszy rodziny i nazywany w Polsce i wtedy nie miałam w planach kolejnego ale jak już będzie braciszek to czemu by nie Max :)
 
U nas jeśli będzie chłopczyk to będzie albo Jaś albo Staś, postanowione już dawno, po naszych dziadkach, jak dziewczynka to mamy dylemat, nam wspólnie podoba się Gaja, ale cała rodzina marudzi, że po pierwsze brzydko się odmienia a po drugie jak dla psa. Mi się jeszcze podoba Kalina ale mojego narzeczonego nie mogę przekonać, a jemu Maja.. dla mnie takie.. pospolite (chociaż śliczne) :)
Cos faceci maja z tymi Majeczkami widac ;) ja wlasnie nie sadze, ze pospilite, w sensie malo słyszę...na pewno wiecej jest Amelek, Laurek i Lenek :)
Dla mnie Maja to takie imie latwe, krotkie i ma zdrobnienie :) ale nie moge powiedziec, ze bardzo mi sie podoba, jednak przekonuje mnie :)
 
Cos faceci maja z tymi Majeczkami widac ;) ja wlasnie nie sadze, ze pospilite, w sensie malo słyszę...na pewno wiecej jest Amelek, Laurek i Lenek :)
Dla mnie Maja to takie imie latwe, krotkie i ma zdrobnienie :) ale nie moge powiedziec, ze bardzo mi sie podoba, jednak przekonuje mnie :)
A u mnie pełno Majek, Lenek, Amelek, zawsze chciałam takie niepowtarzalne imię dla mojego dziecka ale z drugiej strony dla chłopca wybrane mamy bardzo proste chociaż zapomniane już trochę imiona, chociaż Jaś chyba wraca do mody :) podejrzewam, że imię na 100% wybierzemy dopiero jak małe się urodzi, spojrze na nie i będę wiedziała jakie imię pasuje najbardziej :D
 
Dziewczyny a ja juz tak dlugo pracuje z dziećmi, ze kazde imię... No kazde mi sie z kims/czymś kojarzy.

Patka masz racje Jasie wracaja. W maluchach mamy 3.
Julek, Lenek, Lilek, Antków, Franków, Filipow jest chyba najwiecej.
A Maje mialam z zespolem... I choc imie ladne tak mi sie kojarzy.
Moj wymyśla codziennie jakies a ja tylko krece glowa.

Mnie od zawsze marzyla się Natalka, ale mojemu się nie podoba, dla chlopaka moze Natan, Borys.. Ehhh niewiem. Z synem tez mialam problem...
 
Dziewczyny a ja juz tak dlugo pracuje z dziećmi, ze kazde imię... No kazde mi sie z kims/czymś kojarzy.

Patka masz racje Jasie wracaja. W maluchach mamy 3.
Julek, Lenek, Lilek, Antków, Franków, Filipow jest chyba najwiecej.
A Maje mialam z zespolem... I choc imie ladne tak mi sie kojarzy.
Moj wymyśla codziennie jakies a ja tylko krece glowa.

Mnie od zawsze marzyla się Natalka, ale mojemu się nie podoba, dla chlopaka moze Natan, Borys.. Ehhh niewiem. Z synem tez mialam problem...
Ja mam przyjaciółkę ktorej corka Maja ma głęboki autyzm...no ale tak tez patrzeć nie moge :)
Natalie mam siostre zolze takze tego.. ;)

Mi sie tez duzo imion z kims kojarzy wlasnie, ale juz nie wyszukuje aby bylo niepowtarzalne, musi mi sie podobac. Maja przypadla mi do gustu, Lenka mi sie podoba, ale jest tyle Lenek ze az glowa boli. Podoba mi sie tez Helenka, ale juz Helena nie..
 
Mowisz zołza? Hihi... Ja oszaleje nim imie wybiore ;).
Poki co poczekam az dowiem się na sto procent kto tam u mnie mieszka :tak:.
 
Ja mam przyjaciółkę ktorej corka Maja ma głęboki autyzm...no ale tak tez patrzeć nie moge :)
Natalie mam siostre zolze takze tego.. ;)

Mi sie tez duzo imion z kims kojarzy wlasnie, ale juz nie wyszukuje aby bylo niepowtarzalne, musi mi sie podobac. Maja przypadla mi do gustu, Lenka mi sie podoba, ale jest tyle Lenek ze az glowa boli. Podoba mi sie tez Helenka, ale juz Helena nie..
To tak jak mi podoba się Hanna ale Hania już nie :(
 
Ja dla córki od zawsze chciałam Julianna , stąd mój nick, jeszcze z czasów ciąży z moim Olkiem....
Ale ze mój mąż na Julianne kręcił nosem to ustaliliśmy Lily,
A ze bedzie syn.... Teraz już sama nie wiem, pewnie wybiorę po porodzie jak wezmę na ręce i spojrzę na niego na żywo.
 
reklama
Ja dla córki od zawsze chciałam Julianna , stąd mój nick, jeszcze z czasów ciąży z moim Olkiem....
Ale ze mój mąż na Julianne kręcił nosem to ustaliliśmy Lily,
A ze bedzie syn.... Teraz już sama nie wiem, pewnie wybiorę po porodzie jak wezmę na ręce i spojrzę na niego na żywo.
Kochana, ja myślałam, że Ty masz na imie Julianna! :)
 
Do góry