reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

reklama
Ja póki co nie mam pomysłu na imię. Ostatnio wybrałam w 3 dobie po porodzie... Zobaczymy czy tym razem znajdziemy imię przed porodem czy dalej poczekamy aż dzidziuś się przedstawi[emoji23]
 
Ja juz mam córkę Julię więc gdyby byla druga corcia to Liliana. Bylyby Jula i Lila. Dla chlopca nie mam kompletnie pomyslu. A najgorsze jest to ze zadne mi sie nie podoba:(
 
To ja mam w odwrotną stronę jeśli będzie chłopiec to Leon. A jeśli dziewczynka to będzie problem bo żadne mi się nie podoba
 
Mąż od razu jak dowiedzieliśmy się o ciąży uznał, że to będzie chłopak i uparł się na imię Ziemowit. Po potwierdzeniu płci i długich debatach Ziemowit poszedł w zapomnienie, długo miał być Antoś ale pewnego dnia nam przeszło. Zastanawialiśmy się nad Aleksandrem, ale ostatecznie jesteśmy zdecydowani na Jasia :)
Ja też chcę Jasia :)
 
Ja mam problem z imieniem dla dziewczynki. Myślałam o Lence, Gabrysi i Antosi. Mój od razu odrzucił Gabrysie. Zobaczymy, jak z resztą :). A dla chłopca to mamy wybrane od kilku lat haha Jasiu :) Chyba, że coś się zmieni w ostatniej chwili. Ignaś też fajnie brzmi :)
 
Mąż dostał za zadanie wybrać imiona. Zaproponował Nadia i Borys i nie ukrywam, ze mi się podobają :D
 
reklama
Mąż dostał za zadanie wybrać imiona. Zaproponował Nadia i Borys i nie ukrywam, ze mi się podobają :D
To macie fajnie. Ja z moim to mam ciężko w kwestii imion. Różny gust i zupełnie nie ma punktów wspólnych.
Przy synku ja wybrałam imię i on się jakoś z nim pogodził. Teraz jak córka będzie to chciał Maję, ale nasza bliska znajoma we wrześniu rodzi Maję, to wymyślił Kornelię. I chyba tym razem to ja się muszę oswoić i pogodzić z imieniem. [emoji16]
No chyba że będzie chłopiec... To już wgl się pozabijamy. [emoji38]
 
Do góry