reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

U nas też problem z imionami. Myślę, że dla córki to bym jeszcze coś wybrała, ale na imię dla syna nie możemy dojść do porozumienia. Mąż by chciał Stasia, ja Franka [emoji12] ale są też inne pomysły. Kiedyś chcieliśmy Juliana. Nasza córka ma na imię Apolonia (Polcia) więc nie chcemy dać drugiemu dziecku jakiegoś nowoczesnego imienia.
 
reklama
Ja zawsze planowałam dla dziewczynki : Bianka, Nadia, Hania, Pola lub Amelka. Dla chłopca większy problem: Ignaś, ewentualnie moze Mikołaj.
A mój dzisiaj wrocil rano z nocki i oznajmia " jak dziewczyna to Oliwia, a jak chłopiec to Oliwier" hahahahah niech zapomni :D ale decyzja zapadnie pewnie po pierwszej połowie ciązy, teraz za wcześnie na debaty :D
 
My mieszkamy w UK. Wiec chcialabym imie ktore bedzie pasowalo i tutaj i w Polsce. Na mnie duzo osób mówi Wajola hahaha wkurza mnie to czasem. Od zawsze podoba mi sie Sara, Emma. Mojemu J Natalia, Iwan. Na Iwana się nie zgodzę!
 
reklama
My jeszcze o imionach nie rozmawialiśmy;) przez prawie całą pierwszą ciążę mieliśmy mieć Aleksandra ale w ostatnim miesiącu zmieniliśmy na Sebastian i tak zostało. Najlepsze że o zmianie nikomu nie powiedzieliśmy i jak dzwoniłam po cc że Sebastian już na świecie to wszyscy zdziwieni ;)
Mi dla chłopca podoba się Wojtuś A dla dziewczynki nie mam na razie pomysłu
 
Do góry