reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych maluszków

Mnie się podoba Matylda I Natalia i Justyna dla chłopca Marcel. Mąż kręci nosem na wszystkie ale jak narazie z inicjatywą imienną nie wyszedł.
 
reklama
U nas jak będzie chłopak to w 100% będzie Gabriel
Jeżeli chodzi o imię dla dziewczynki to zupełny brak pomysłu mamy córkę Nicolkę (10lat) i 2 córeczki, które odeszły zbyt szybko ([*] Julia i [*]Aleksandra).
Może Nicolka nam coś podpowie .... tylko, że Jej podobają się takie imiona, których my z mężem w 100%nie akceptujemy
Mamy jeszcze dużo czasu ....
 
My nie we wszystkim jesteśmy zgodni, ale część imion na szczęście podoba się obojgu z nas :)
z imion które mąż odrzucił a które podobały się mi to - Nikola, Antonina, Michalinka, Rozalia, Róża
a dla chłopców - Ignaś, Nikoś

zgodni jesteśmy co do imion Maksymilian, Dominik, Pola

ale nasi faworyci to Franek (choć Franciszek brzmi już inaczej i będziemy musieli się zastanowić) a dla dziewczynki mamy pewniaka i będzie to Nela ❤️

póki co to wstępne ustalenia, wymienialismy co przyszło do głowy, a nie z księgi imion, wiadomo, że na pewno przysiądziemy do tego jak już będziemy wiedzieli kto tam mieszka w brzuszku, i przejrzymy wszystkie opcje :) ja miałam być Dominiką, miałam tak na wpisie że szpitala a pod USC zmienili na Sylwię :p
 
Skąd ja to znam dla dziewczynki miałabym imię, a dla chłopca, który najprawdopodobnie mieszka pod serduchem brak imienia :-)
Mi tak Aleksander na tapetę wszedł ale małżonek stanowczo przeciw. A dla dziewczynki wymyślił Kornelię, ale Liliana też mu pasuje. Także lepiej żeby ten siusiak zniknął. [emoji3]
 
Ja mam prenatalne 08.10 zobaczymy czy moje dosyć silne przeczucie że będzie dziewczynka się potwierdzi. Jeśli tak to z imieniem będzie problem [emoji3] bo na chłopca mam [emoji6]
 
reklama
Do góry