reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych grudniowych maluszkow :)

reklama
Maybeanna, ja mam synka Bartusia ale też nam wtedy chodził po głowie Wojtuś :) Na razie nie myślimy jeszcze o imionach dla dziecka ale dla dziewczynki od samego początku tylko Alicja mi jakoś pasuje :tak:
Najgorsze jest to że praktycznie każde imię się z kimś znajomym kojarzy i czasami imię fajne ale złe skojarzenie i klops ;-)
 
Alicja tez bylo tu moim typem dla dziewuszki, ale ze ma byc chlopak ponoc to pomyslu zupelnie nie mam :/
Mojego M zupelnie pomysl odrzucilam :p
i boje sie ze nic mi nie wpadnie !! kiedys chcialam Floriana ... i bylam pewna ze zawsze t bedzie moj typ ale juz mi sie nie podoba chyba :(
a wlasnie te fajne za bardzo sie z kims kojarza i nie pasuja :/
 
Malutka80, gusta nasze identyczne :)
Nie wiem jeszcze jakiej płci jest nasz maluch, ale coś czuję że chłopak będzie ;-) Nie mialabym nic przeciwko gdybyśmy w przyszłości mieli i Wojtusia i Bartusia i Alę :)
Również kilka imon odrzuciliśmy ze względu na skojarzenia z mało lubianymi osobami, kilka też ze względu na ilość dzieci o takim imieniu, ale ostatecznie się udało :-)
 
Hej
my dla dziewczynki mamy imię Antosia a dla chłopca planujemy Witold ;-) ale jeszcze się zastanawiamy czy to dobre imię ;-)
 
Cześć, przyznam, ze jest w szoku lekkim :eek:
My z mężem ostatnio wybieraliśmy imiona i dla dziewczynki zgodnie ustaliliśmy Alicję- ale wiecie co było jednym z kryteriów? Żeby nie było zbyt popularne i modne- z tej przyczyny odrzuciliśmy Julię, Mają, Zuzannę, Amelię, Antoninę- choć imiona nam się podobają. Teraz czytam Wasze typy i jestem zdziwiona, że Ala ma aż tyle zwolenniczek, bo ja nie znam żadnej :laugh2:
 
reklama
staraczka- Alicji jest sporo;) Miałam kiedyś 3 uczennice na korepetycje o tym imieniu, teraz mam dwie! A na kwietniówkach były dwie Alicje!

Mój mały ma imię dość popularne, więc teraz dam rzadkie:p Dla dziewczynki Zoja, a dla chłopca hmm nie wiem;)
 
Do góry