reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych grudniowych maluszkow :)

reklama
I znowu do głowy wlazła mi Vika ! Aaaaaa i chyba jak sie wkoncu uda z dziewczynką będzie to moim zwycięstwem - wiktorią i będzie Victoria :)
Aby do 16 lipca :)
 
A u nas chyba banalnie: Alicja lub Zuzanna albo Olivier/ Oskar. Czasu jeszcze troszeczkę zostało. W moim otoczeniu te imiona nie są popularne więc może nie będzie tak źle:)
 
Ja w domu mam już Milenkę (nonek90 Milenki są bardzo charakterne) więc dla dziewczynki opcja to Maja. Mam tez w domu Maciusia i chodz czuję, że to będzie chłopiec tu jest problem bo mi się podoba Szymonek ale mój mąż się upiera przy Marcinku lub Mateuszku ...''BO MA BYĆ WSZYSTKO NA M'':crazy:
 
Ja w domu mam już Milenkę (nonek90 Milenki są bardzo charakterne) więc dla dziewczynki opcja to Maja. Mam tez w domu Maciusia i chodz czuję, że to będzie chłopiec tu jest problem bo mi się podoba Szymonek ale mój mąż się upiera przy Marcinku lub Mateuszku ...''BO MA BYĆ WSZYSTKO NA M'':crazy:
a Wy jak macie z mężem na imię ?;-):tak:
 
Właśnie nie zaczynają się na M. Nie wiem co mu przyszło do głowy to, że jest Maciuś i Milenka to czysty przypadek. Maciuś miał być Jasiem a mąż chciał Franciszka Macieja. Poszliśmy na kompromis i jest Maciej Jan. Milenka miała być Marysią a mąż, że Milenka i zostało Milenka Marysia. Teraz dla dziewczynki napewno bedzie Maja Agatka już dawno jeszcze przed planowaniem dzidzi to ustaliliśmy. Problem jest jak już wiesz dla chłopca.
 
no to nie łatwa sprawa:tak:
My tez postanowiliśmy z imionami juz z rok temu, na drugie dajemy po sobie, co by żaden dziadek i babcia nam tu nie mieszali i nie było ze bobuch dostanie imię po któryś z nich a drudzy strzela foszka:-D
 
Alicji jest teraz sporo, to już nie to rzadkie, oryginalne imię co niegdyś;-) Sama jestem jego posiadaczką i byłam wszędzie jedna jedyna, teraz w każdej klasie mam po Ali :tak:

Co do Milenki - cudne imię, bardzo je lubię.

My mamy imię dla naszego synka wybrane grubo przed ciążami;-) Będzie Mateusz. Też nam wyjdzie 2xM:-D Mam nadzieję, że trzecie nie będzie musiało się na M nazywać;-), choć nie wykluczam tej opcji, bo czekają w kolejce min. Małgorzata i Magdalena:-D
 
reklama
U nas będzie Ida. Już od dawna chodziło nam to po głowach, USG potwierdziło dziewczynę, więc teraz już jesteśmy zdecydowani. Chociaż rodzina nie bardzo jest przekonana, bo "jakieś inne" to naszego zdania nie zmieni już nic!

A wam jak się podoba? Obiło już się wam o uszy takie imię?
Czytając poprzednie posty mam jednak nadzieję, że Ida nie będzie tak popularna jak Maje, Julki i Alicje:)


 
Do góry