reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych dzieciaczków

reklama
a ja jem kwaśne z reguły (słodkie tyko czasem jak mnie najdzie) i brzuszek mam okrąglutki- boczki mi nie idzie- i będzie dziewczynka :-)
wszyscy mówili, że kwaśne na chłopca i kształt brzuszka na chłopca hahah :-p
nie ma reguły :-)
 
No kochane a jednak jest szansa,że to dziewczynka..piszę to zajadając czekolade truskawkową:-D Bynajmniej jak podglądaliśmy dzidziolka od dołu...to lekarz powiedział,że nic między nóżkami nie odstaje:tak:
 
my nie dajemy drugich imion bo i tak wymyślenie pierwszych było bardzo trudne :)
Tak więc nasze córeczki będą miały na imię Alicja i Lena. Lenkę wybrał mój mąż, Alę ja (podobała mi się też Daria i Zosia, ale M się nie zgodził).
 
reklama
My dalejmy dwa imiona. U nas będzie Franciszek Dominik :-):-):-)

u nas też na 90% Franek :), Julcia ma dwa imiona Julia Faustyna, strasznie mi zalżało by miała dobrego patrona, wogóle miała mieć na pierwsze Faustyna ale Alek sie nie zgodził, a u Franka stanie chyba na jednym bo św Franciszka też bardzo lubie :)
 
Do góry