reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

imiona dla dzieci

reklama
Ja jednak jestem okropnie niezdecydowana... ::) Teraz z kolei na tapecie jest u nas imię Jan Paweł,tak jak chciał na początku Darek,malutki Jasio i koniec! Do tej pory nie brałam tego zestawu pod uwagę ale dziś w samochodzie mnie natchnęło i zaczęło mi sie podobać. Ciekawa jestem co jeszcze wymyślę ;D
 
Jasiu to bardzo fajne i cieple imie ,ale w zestawieniu z Pawlem ..... no to wiesz...mi sie odrazu z Papiezem kojarzy.
jak Maria-Magdalena albo cos takiego...
 
Chyba jeszcze nie pisalam ze nasz Kubus (na 99%) na drugie bedzie mial Karol. Jakub Karol.. moze byc?
 
Ja już do swojego brzuszka mówię Pawełku i absolutnie nie łacze tego imienia z papieżem dla mnie ono tak słodko brzmi.
 
Rzeczywiście,połączenie imion jak Papieża,ale my nie tylko tym sie kierujemy,chociaż należałoby być dumnym że nasz syn będzie miał imiona po tak wielkim człowieku i jedynym moim autorytecie wiec nie uważam,że cos w tym złego. U nas na początku miał byc Pawełek ale Darka chrzestny mam tak na imię i w dodatku takie samo nazwisko....Drugi nasz typ to Karol,ale w grudniu ubiegła nas kuzynka i tak dała swojemu synowi ::) Darek powiedział mi kiedys że zawsze marzył że będzie miał synka Jasia i chyba jednak skłonię sie do jego prośby :) Oliwier to piękne imię i tez tak miało być,ale ja Ola i synus Olo to jednak chyba za dużo ;) Julian to kolejny typ męża ale dla mnie jakies takie zbyt pretensjonalne,chociaz fajnie brzmi zdrobnienie Julek. Na razie jest Jaś,nie gwarantuję,że sie nie zmieni,ale myślę ze jak zobaczę syneczka to juz będę wiedziała jak dać mu na imię :) Aneczka K jak wrócisz to proszę,zmień na liście imię mojego misia,ok?
 
reklama
a ja wciąż niezdecydowana  ;) najlepiej jakby był Darek junior  ;D obie mamy Darków Olu  ;) ale mąż się uparł na Piotrusia i chyba tak zostanie  ;) chociaż pewności nie mam  ::) a ja znam samych fajowych Jasiów ha! ;D i imię mi się bardzo podoba  :) Paweł tak samo  :)
 
Do góry