reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

imiona dla dzieci

Jagusia,cudnie brzmi Elisa,naprawdę-tak romantycznie... Izunia,Anastazja też jest śliczne,ale jak byscie nie dały na imię dzidziom to dla was i tak będzie to najpiękniejsze i jedyne imie w swoim rodzaju bo to WASZE dziecko i już!
 
reklama
Iza z imion które podalas...Anastazja jest śliczne...:)bardzo bardzo urocze...zmyslowe..i oryginalne..:)ale to wam ma sie podobac:):)
 
a teraz coś, z czego śmialiśmy się dziś cały dzień-mamy rodzinę u siebie gościcnnie i wymyślali imię naszemu bobaskowi.... padło na ................Światopełk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Światopełk Świderski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nieźle co?????!!!!! lepsze jeszcze od Rolanda teściowej!
 
Nie powiem Ewan, oryginalnie... to jedyne określenie jakie mi przychodzi do głowy ;D ;)
 
A mój mężulek chyba się już poddał i będzie Anastazja (z jego propozycji tylko to mi się podoba)... Na 99% będzie Nastusia :)
 
No dobrze ze doszliscie do jakiegos kompromisu, bo Anastazja to bardzo ladne i oryginalne imie!!! Podoba mi sie!!
 
reklama
U mnie wlasnie leci w TV Disneyowska bajka o rosyjskiej ksiezniczce Anastazji.
Bardzo ladna dziewczyna i madra. Jestem ZA tym imieniem.
Przyszle pokolenie juz nie bedzie sobie kojarzylo tego imienia z Anstazja P. ;)
 
Do góry