reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiię dla dziecka

Mi sie podobają takie imiona
Chłopczyk- Mateusz, Maksymilian
Dziewczynka- Lilianna, Antonina, Laura
ale wybrać bedzie ciężko:-)
 
reklama
My jeszcze nie wiemy kto siedzi w brzuszku, choć przeczucie mi mówi, że będzie to dziewuszka, a efektem tego są w większości żeńskie typy:
Maja, Lena, Marcelina, Paula
jeśli chodzi o chłopca to:
Marcel i żadnych innych pomysłów jak narazie.

Dobrze, że w 20 tygodniu idę na drugie prenatalne, bo mam nadzieję podejrzeć co i jak, żeby też czasu do namysłu jeszcze zostało.
 
Dziewczyny wszystkie imiona sa bardzo śliczne;) u nas jak narazie stanęło na Zuzi i Karolku;) zobaczymy czy zostaną do konca te imiona;)
 
no i Hania i Mila odchodzą w dal hmm..
teraz intensywnie trzeb pomyśleć o imieniu dla synka a tutaj pustka totalna, żadne mi nie się nie podoba yyhhh..
 
A u Nas będzie Nadia :) Imię dla dziewczynki zostało wybrane już dawno temu :) Nad chłopcem nigdy się nie zastanawialiśmy i narazie nie musimy :)
 
reklama
A ja postawiłam na swoim i będzie Dominik :) A jeżeli będzie dziewczynka to już sama nie wiem , zresztą od samego początku czuje że będzie chłopak ;)
 
Do góry