reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiię dla dziecka

Matei :-)
Jak Mai, Kai, Amelii, Zofii, Igi,Lidii.. (tym się pocieszam :-D)
Matea to żeński odpowiednik Mateusza :tak:
Nie wiedziałam, że to odpowiednik Mateusza :zawstydzona/y: Tak czy owak to jest Wasz wybór i dacie na imie tak jak Wam się podoba, fajnie tylko , ze nie masz zamiaru dawać kolejnego "oklepanego" imienia.
 
reklama
Cha cha cha, a nie przeszkadza Ci, że statystycznie Pol jest już dużo, no i na forum też jest - MOJA :-D, więc nie możesz nazwać tak, jak wybrała ta antypatyczna asiacur, hehehe:-D

statystycznie chyba nie ma tragedii Popularne imiona nadawane w Warszawie - imię dla chłopca i dla dziewczynki ... i nie antypatyczna tylko bezwstydna, skoro se wymyśliła imie, które mi się nawet podoba !! :-D:-D:-D:-D:-D

Nie wiedziałam, że to odpowiednik Mateusza :zawstydzona/y: Tak czy owak to jest Wasz wybór i dacie na imie tak jak Wam się podoba, fajnie tylko , ze nie masz zamiaru dawać kolejnego "oklepanego" imienia.

nooo Matea – Wikipedia, wolna encyklopedia , dzięki :-)
 
Nie wiem,ale jakoś do Marceliny to mi tylko Matea pasuje :-) Pindzia zakręcona jak mama... :-D no,ale wasz wybór :-)
O nieee, imię mojego syna już na 3 miejscu :wściekła/y: biedny pewnie będzie miał tak jak mój Mąż - wszędzie same Michały :eek:
 
Mąż mi pomógł wczoraj na te moje "zwątpienia" mówiąc, że on już się przyzwyczaił.. zszokował mnie bardzo- bo to nie jest proste- wszyscy z rodziny i znajomi krytykują to imię :( a moja mama nawet dzwoni i się pyta notorycznie "jak tam Majka?" a ja na to "nie znam :confused2:" więc nie jest łatwo (pomimo wrodzonej złośliwości) wytrwać przy swoim wyborze- a już na pewno nie myślałam, że mu się to uda- skoro mi jest ciężko !! Chyba go nie doceniałam heeh

ps Taycia- mój mąż też Michał :-D
 
hahahaaha :-D:-D:-D:-D dobre :-D:-D:-D właśnie o tym mówię :-)

Na początku ciężko pewnie będzie rodzinie,ale w końcu nauczą się ładnie mówić ... Matusia , Macia , Mateika :-) wasza córeczka, wasza decyzja... :-)
 
reklama
Do góry