reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiię dla dziecka

Kornelka.. no miłe takie.. ciekawe tylko co na to Michał.. a że nie na M ? coś mi to M nie pisane chyba.. do Matei dodaję Kornelia i trzymam się chyba tych dwóch.
 
reklama
Kornelia zawsze mi się podobało ale bliska kuzynka nosi takie imię więc u nas odpada. Ale jeśli to głosowanie to oddaję swój głos na Kornelię :-)
 
Kornelia....dla mnie chyba srednio :) Ale tak sobie mysle o twojej Pindzie Marcelina i mi do niej pasowałoby imie Anielka-Aniela:)aaaa jesli na M. to Mariola :p a moze Malina??
 
reklama
Aniela moze i brzmi anielsko ale pomyslam o tym imieniu bo znam pewna 5 latke o tym imieniu, z urody Aniłek z charakteru maly diabelek choc nie w sensie ze rozrabia tylko jest taka pelna enrgii,pomyslow....:)
 
Do góry