reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla Maluszka :)

ja sie powtorze:D
Bedziemy miec Szymusia:D
no chyba ,ze okaze sie ze moje intuicyjne zdolnosci sa do du.... to bedzie Pola :-)
Kiedys miała byc Lenka,ale w rodzinie pojawily sie w przeciągu roku 3:dry:no i sasiadka tez ma Lenke. Ale imie cudowne:D
 
reklama
Zapominajka wiesz ,ze ja tez?? Bo nie moge znalesc zadnego racjonalnego wyjasnienia tej pewnosci co we mnie tkwi:D Ja juz widząc dwie kreski na tescie obwiescilam męzowi ,ze bedziem miec synka;D A zawsze marzyla mi sie cora:D A teraz stawiam wszystko na chłopca
 
Mnie się bardzo podoba imie dla dziewczynki Zoja, ale mój małżon mówi, że żadnej zołzy nie chce mieć w domu, więc pewnie Pola, Zosia... sama nie wiem, może nas jeszcze natchnie

Dla chłopca Iwo, tylko jakoś zdrobnienia nie moge znalezc dla tego imienia
 
dokładnie ;-)

ja też mam przeczucie ,że bedziemy mieć synusia :-) i mój maż też tak mówi.
ciekawa jestem kto to będzie :-) i czy mam racje
 
reklama
Do góry