reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla Maluszka :)

reklama
Framama mi też się podoba Jagódka, ja chlopczyka nazwałabym Fabianek. Mój M mial mieć na imię Dacjan ale jego ojciec w urzędzie zapomniał to imię i nadał mu inne ale Dacjan w sumie tez ładne.
Moja mama namawia mnie, żebym po dziadku dala Antoś.
ALe my ustaliliśmy z M że dla chłopca on wybiera imię a ja dla dziewczynki.
 
wiiki niestety tym razem bez względu na wszystko wybiera mój mąż.
ja w poprzedniej ciąży królowałam z imieniem i jest tak jak ja chce,;-)
 
My właśnie debatujemy nad tym od kilku dni, mój chłop wybrał dla synka Mikołaj i szczerze mówiąc podoba mi się i nie mam nic przeciwko :-)
Co do dziewczynki to nie taka prosta sprawa jest, chłop chcę Nataszę ale jakoś nie mam przekonania co do tego imienia, zawsze chciałam Liliankę małą Lilkę, a on mi tu z Nataszą wyjeżdża :angry:
Czuję, że będzie ciężka sprawa :tak:
 
Ja jednak zdecydowałam że Jagódka z naszym nazwiskiem będzie śmiesznie brzmieć, więc jeśli to dziewczynka to będzie Weronisia.
 
reklama
piekne imiona my z mezem mielismy nezla wojne przy pierwszym dziecku tym razem jakos bez 'rekoczynow' sie obylo i chlopiec to Alex i dziewczynka Liliana ( Lily, Lilka)

sembonzakura -kiedys znalam trzy siostry nazywaly sie Oktawia, Otylia i Oliwia :) Oktwaria bardzo fajne imie
 
Do góry