reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla Maluszka :)

reklama
ja od Konstancji to chyba raczej skrot Kostka bym wziela, ale jak dla mnie rowniez te zdrobnienia odpadaja
 
dziewczyny jak dla mnie to nie ma brzydkich imion czy zdrobnień.
ktoś by mógł powiedzieć jak ona dała dziecku na imię? Frania? ale brzydko.
tymczasem jest to dla mnie bardzo piękne imię
 
Moja corka z synem powiedzieli ze brat bedzie sie nazywal Alwin ten z wiewiorek ....no masakra ..moze i fajne ale nie moj gust :-D

Konstancja mi sie podoba ,Konstanty bo o takim imieniu slyszalam jest tez ok ale jezeli ktos ma dlugie nazwisko i plus dlugie imie .nie ciekawie wyglada---
 
dziewczyny jak dla mnie to nie ma brzydkich imion czy zdrobnień.
ktoś by mógł powiedzieć jak ona dała dziecku na imię? Frania? ale brzydko.
tymczasem jest to dla mnie bardzo piękne imię

Ale nikt nie napisal ze to brzydkie imie tylko jak dla mnie zdrobnienia odpadaja
rowniez juz pisalam ze kazde imie jest ladne jesli sie je ladnie wymawia i gdy juz ma sie asocjacje ze slodka dziecieca twarzyczka tez nabiera innych barw
 
Ja jednak uważam, że są brzydkie imiona.
Czy ktoś uważa Hermenegildę lub Kunegundę za ładne? Podziwiam:-)
Konstancja jest naprawdę ładne, ale Kosia kojarzy mi się z kosą i już:sorry2:
 
jestem juz chyba osluchana, tu gdzie mieszkam takie imiona sie slyszy ze wogole nie zwracam na to uwagi, corka sasiadki ma na imie Melina- wiadomo co po polsku oznacza ale juz sie przyzwyczailam do tego imienia bez asocjacji, wiadomo nie kazde imie musi byc w moim guscie, ma swoje ulubione ale raczej nie neguje wyborow innych
 
Nam sie bardzo podoba imię Patrycja (Pati) niestety odpada, bo moja sis ma tak na imię :( dla dziewczynki zostaje Marta bądz Paulina;-) b.ładne jest jeszcze Klaudia ale nasi blliscy znajomi mają córe o tym imieniu i nie chcemy dooblować;-)
hmmm, a chłopak miał być Filip ale jakoś mi przeszło:) zobaczy się:p
Bardziej skłaniam się ku dziewczynce :)
 
Kitka_86, a czemu odpada Patrycja? Przecież mogą mieć tak samo na imię :tak:
Ja się bardzo mocno zastanawiam nad ewentualną Hanią, chociaż moja Siostra tak ma na imię (sama nadawałam, zresztą ;-))
 
reklama
Hmmmm no nie bardzo:-( mieszkamy z siostrą w jednym domu:-) każda na innym piętrze ale jednak codziennie sie widzimy...będę wołać małą, a reagować będzie sis hehehe
 
Do góry