reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla Maluszka :)

reklama
Maggy77 -to ze macie braci to nie ma reguly :) ja i maz tez mamy braci i mam nadz na druga córcie, nawet tak próbowalam strzelac :)
ale co bedzie to bedzie , najwazniejsze by zdrowe :)
dla dziewczynki mamy dawno -Julia Wiktoria a dla chlopca chyba Wiktor , mnie sie tez Mikołaj podoba :)
 
Ja też już z M zaczęłam myslec na imionami :) On twierdzi ze ze bedzie mial syna i nazwiemy go Kubuś. A jesli prognoza sie nie sprawdzi i bedzie córa to Marika albo Nikola :)
 
U nas jeśli dziewczynka - to na 100% Natalia - już daaawno ustalone :tak:
A chłopczyk - hmm, tu trudniej, Antoś nam się od początku podobał bardzo, dziadkowie też Antoni.. drugie w kolejności było Piotr.. więc może Piotruś..?
 
mysmy bardzo wstepnie myslieli ale bez przegladania listy imion:
dziewczynka: moze Liliana
chlopiec:Alexander ale nie zaden Olek i boje sie ze z Alexa zrobi sie Olek, w Anglii to by zostal Alexem ale ze planujemy powrot jak tylko dzidzia sie urodzi to mam troche watpliwosci
zobaczymy jak bedziemy znac plec, albo chociaz po pierwszym 12tyg usg przejrzymy liste imion i zadecydujemy

pierwsze ma na imie Inez i poki co nie udalo nam sie spotkac drugiej Inez jest latwe w wymowie i wyraza nasza sympatie do Hiszpanii :)
 
reklama
goniap- Liliana tez mi sie podoba, w pierwszej ciazy tez to byla moja propozycja gdyby byla corcia, ale jest synek :) teraz to imie niestety odpada gdyz moja tesciowa nazwala swojego kota lili :/

jak od poczatku bedziesz mowila Alex to i w pl nie powinni przekrecac

a mi ciagle w glowie siedzi Ariane dla dziewczynki
 
Do góry