reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla Maluszka :)

Citrus - muszę to wypróbować na swoim starszaku :laugh2::laugh2::laugh2:


mi jest zupełnie obojętne co tam w brzuszku rośnie, najważniejsze żeby dzieciątko zdrowe się urodziło. Gdzieś tam głęboko czuje że to dziewczynka, ale jeśli to będzie chłopczyk to też się będe cieszyć ale będę lekko zaskoczona hihi
 
reklama
Wrzaskun - mój J. tak od urodzenia do Zosi mówił, to teraz ma:-D

co do imion - my raczej tradycyjnie... Zofia Teresa - po przodkach... no i miał być ewentualnie Andrzej Zygmunt - podobnie...

teraz nie wiem... dla córy może Hanna, lubie Barbarę, Marię ale niestety sie nie da bo razem z nazwiskiem byłby prawie grzegorz brzęczyszczykiewicz:-D odpada też Anna (z innych przyczyn)... nie wiem, bedę sie zastanawiać jak pozanam płeć

dla chłopca Andrzej, Adam, (Marek niestety odpada odnazwiskowo), Grzegorz może...

Zapominajko, a powiem Ci, że u nas Igorów mnóstwo.... Zosia na osiedlu jest jedyna a moich rodziców (tam gdzie chodzi do przedszkola) jest ich trzy, ale każda w innym wieku...
 
Ja dla chłopaka szykuje imię Andrzej. Dla dziewczynki ciągle nie wiem. Może Maja albo Amelka ale te imiona tez się robią zbyt pospolite...
 
Witam :) tu mama z maja 2012 :) nasza corcia to Nelusia :) jest zdrowa i sliczna :) spokojnej ciazy wszystkim zycze :)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 65
witam wszystkie przyszłe mamusie :)
mój typ dla córci: Pola (ale widzę,że jak nasz czas przyjdzie to zapowiada się ich dużo :-) ),Zosia
dla synka: Olgierd, mojemu D. bardzo podoba się Aleksander,ale ja mam alergię :p ,a że zdrobnienie takie samo to i nawet on przystał na tą propozycję :-) może być też Maciek albo Wojtuś
 
Jak będzie chłopczyk, to marzy nam się Szymonek.
A jak dziewczynka, to będzie trochę więcej zastanawiania, ale chyba Joanna.

Podobają mi się tradycyjne imiona.
 
ja mieszkam w niemczech, moj synek ma na imie Niels Christian :) i bardzo lubie to imie :) co do tego dzidziusia to nie wiem jeszcze, pewnie na na powaznie bede sie zastanawiala jak poznam plec, w kwietniu stracilam ciaze i wtedy myslalam o imionach Ariane dla dziewczynki lub Lars dla chlopca, ale nie wiem czy bede potrafila wrocic do tych imion pewnie wymysle cos nowego :)
 
to i ja się przyłączę :-):-)

dla dziewczynki:
1. Kornelia
2.Pola
3.Tola
4.Marcelina
5.Jagoda
6. Malwina
7.

a dla chłopca
1.Kajtek
2.Wiktor (mój M tak chce)
3. Maciuś
4. Wojtek (piękne)

ale najważniejsze żeby było zdrowe :)
ja mam jakieś przeczucia ,ale czy się sprawdzą?
 
reklama
U mnie na pewno będzie mała Hania :) Podoba mi się też Lidka
Imię dla chłopca wymyśli mąż. Póki co podoba mu się Grzegorz, jak mój tato :)
 
Do góry