reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla Maluszka :)

Nasza córcia będzie Larissa a co drugiego imienia to nie wiem jeszcze, miała być Gabrysia ale ja mam tak na trzecie więc może inaczej?
Dla syna wybierał tata więc jest tradycyjnie: Dominik Stanisław.
Jakiś pomysł na drugie imię dla Larci? :)
 
reklama
Kasienkadg
user-offline.png
mi też podoba się imię Oliwka:) Dla dziewczynki podoba mi się jeszcze imię Lenka a dla chłopca Bartuś:)
 
My mamy wybor twoche utrudniony bo mieszkamy w Anglii i chcemy zeby imie bylo tak samo pisane i wymawiane w obu jezykach i nie sprawialo zadnych trudnosci. Dlatego dla chlopca typy to 1) Maksym 2) Alan 3) Leon. Mam czuja na chlopca ale jesli bedzie baby girl to moze Pola :)
 
a ja nie wiem..... myślałam, ze wiem, ale mi się zmienia... a J. wyskoczył z Eustachym:szok: bo ponoć na pewno będzie miał świetny słuch i w zwiazku z trąbka Eustachiusza:szok: na szczęście to był żart
 
My już tak utożsamiliśmy to dzieciątko, które mam pod sercem z Joasią albo Szymonkiem, że nie da rady - typów już raczej nie zmienię ;-)
 
dziewczyny fajnie ,że już macie typy i się tego trzymacie.
[ja w pierwszej ciąży byłam pewna od samego początku ,że będzie dziewczynka i wiedzialam jak chce żeby miała na imię
teraz mam przeczucie na chłopca i sama nie wiem..... wiem ,wiem dużo jeszcze czasu. ale jakoś tych imion męskich jest dużo mniej fajnych, w moim przekonaniu niż damskich:no:
 
reklama
My mamy wybor twoche utrudniony bo mieszkamy w Anglii i chcemy zeby imie bylo tak samo pisane i wymawiane w obu jezykach i nie sprawialo zadnych trudnosci. Dlatego dla chlopca typy to 1) Maksym 2) Alan 3) Leon. Mam czuja na chlopca ale jesli bedzie baby girl to moze Pola :)
u nas ten sam problem jest i o ile syna imię jest 'obujęzyczne' tak z imieniem dla córki jest mały problem. Myślimy o Cloe ale w PL będzie problem z nim...
 
Do góry