reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla Maluszka :)

Dziewczynki znalazłam idealne wg mnie imie dla chlopca: Krystian:))) bardzo mi się podoba, ale moj mąż powiedział że nie ma mowy....;/ I mówi że i tak będzie dziewczynka.... zeby to bylo takie proste......
 
reklama
Wybór imienia dla dziecka to zawsze był w naszym przypadku ogromny problem.
Córcia miała być Eleną a została Aleksandrą
Synek miał być Olafem a został Karolem

a co teraz...

nie mam zielonego pojęcia :szok:

Mamy kilka upatrzonych ale znając Nas znów się zmieni :sorry:

dziewczynki:
Gabriela
Klara
Natalia
Emma
Antonina

a dla chłopca
Bartosz
Bartłomiej
i to chyba tyle na chwilę obecną
 
Witam serdecznie,

moje wymarzone imiona to :

Julek (Julian)
lub
Julka (Julia)

mężuś także zaakceptował także tylko czekamy na rozpoznanie płci :-)
 
moja koleżanka ma Nadię, i mówi na nią albo Nadi albo Nadusia :)

piękne imię sama o nim myślałam ,ale ze wzgledu na koleżankę nie będę powielała już tego imienia:):-)
 
Ja właśnie nie znam żadnej Nadii chciałam coś oryginalnego, bo imię dla chłopca nam niestety kuzynostwo męża podwędziło i teraz będziemy się w razie czego dublować.
 
my tez mamy maly problem, przez to ze mieszkamy w Niemczech nie wiem co za imie wybrac, zeby w tu dobrze potrafili je wymowic i mialo tez cos polskiego...i problem. moj M. chcialby dla chlopca Noe lub Robin, nie jestem jeszcze do tego przekonana....jakos..... a dla dziewczynki chyba Marie ,Stefanie lub Liliana.....
 
reklama
moja kolezanka tez ma Nadie i mowi Nadusia, Nadunia

kijaneczka ja tez z de :) moj m powiedzial ze bedziemy szukac imienia miedzynarodowego, narazie jeszcze nic nam do glowy nie wpadlo ale mamy czas :)

ja niby mialam swoje typy ale moj m powiedzial kategorycznie nie i teraz czekamy az poznamy plec i wtedy bedziemy myslec
 
Do góry