reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla Maluszka :)

reklama
nie wiem, lekarz dopytywał.... wyraźnie powiedziała : Dżaga.... pielęgniarka też jak przyszła nowa na zmianę... każdy pytajacy sie upewniał... mnie sie pierwotnie skojarzyło z Jadwigą, Jagodą.... że moze tak się ona sama nazywa, albo używa bo się jej nie podoba... ale na pytanie o imię i nazwisko odpowiada się pełnym, ewentualnie prosząc by sie zwracać inaczej... no chyba, ze laska w głowie też miała nierówno, o co nietrudno przy tym co poobserwowałam jej rodziców przez dwie doby....
 
Framama to normalne chyba, ja też tak mam. Niby mamy wybrane ale nie jest wcale powiedziane, że jak zobaczę małą to zdania nie zmienię:tak:
A nad jakim się imieniem zastanawiasz?
 
u nas zostaje Nikola..tak jak mąż wybrał :)
ja nadal nie mam pomysłu nawet, wiec będziemy mieć Nikusie,
a mąż satysfakcje że dałam mu wolną rękę :)
 
reklama
Laski jestem nienormalna ciągle myślę jeszcze o zmianie imienia dla synka.:szok:

My też

Framama to normalne chyba, ja też tak mam. Niby mamy wybrane ale nie jest wcale powiedziane, że jak zobaczę małą to zdania nie zmienię

otóz to:)

Natalia zaczęło mi się podobać imię Ksawery :szok:

Do Frani Ksawery bardziej pasuje... ale w końcu Twoje dzieci to są odrębne byty;) a Bruno również wg mnie ładniej, a poza tym zdrobnienie do Ksawerego to jak? Ksawuś? MOże Ksenio (ale to znam jako zdrobnienie Aleksandra)
 
Do góry