reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla Maluszka :)

zapominajka!
O Matyldzie się nie wypowiadam - wiadomo bowiem,że u nas wygrała:) więc znaczy że się podoba się:p
z pozostałych dwóch: zdecydowanie Pola!
 
reklama
Kochane moje!
wszystkie wasze propozycje są cudne.
Matylda to pierwsza klasa imię, choć jak w pon byłam z córeczką była tam dziewczyna Pola -cudnej urody i tak troskiliwie zajmowa się braciszkiem ,który miał na imię Iwo.
mój mąż na początku ciązy chciał Wiktora ,bo to takie męskie ,trwade imię ,ale jakoś do mnie nie trafia ,ale tak ogólnie to bardzo ładne imię.
 
mi imię Wiktor kojarzy się z Rumunem z długimi włosami który pracuje u mojego M. - nie jest on zbyt urodziwym facetem więc imie nie kojarzy mi się za dobrze :> Pola kojarzy mi się b dobrze miałam kumpele o nazwisku Polak na którą wołaliśmy Pola ;) Koleżanka na dniach rodzi córcie i będzie ona miała na imię Ida - tez ciekawie ;) Z niespotykanych żeńskich znam jeszcze Igę, Mirę, Anitę, Julitę, Kornelię (piękne imię! w skrócie Kora<3),Oktawię (myśleliśmy nad nim ale zbyt oczywiste skojarzenie z autem) Rutę i Elizę.
 
I u nas to samo problem ogromny

ale mamy takie imiona do wyboru

Kaan
Ajlan
Amin
i ciągle szukamy i się kłócimy :)
 
To niemieckie, prawda? Z niemieckich mi się podoba:
Bastian
Axel
Bruno
Dominik
Elias
Gerhard
Tobias
Simon
Oskar
Martin
Kai
Kaspar
:)
 
Mamy! Mamy! Mamy!

MATEUSZ będzie. Stwierdziłam, że jest to imię, przez które z pewnością nigdy nie będzie zażenowany i nie będzie mówił ludziom, że jego głupia matka miała fantazję :-p :-D
 
gratulacje cytrusie, cieszę się że nazywasz syna na cześć mojego męża, zaraz mu powiem, będzie zachwycony :)
 
reklama
Agara- to pewnie Twoj men wybieral? masz swoje typy niemieckie lub polskie czy tez podobaja ci sie imiona tureckie?

sembonzakura- z tych niemieckich ktore podalas nie podoba mi sie gerhard, zbyt twarde jak dla mnie :) i ze schröderem mi sie kojarzy :) a kaspar bylo swego czasu popularne ale na pajace, blaznow mowi sie kaspar wiec tak tez bym nie dala- ciezko by mial w szkole :)

citrus- fajne imie i napewno syn bedzie z niego zadowolony
 
Do góry